Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több mint 1.5 éves extra mini...

Több mint 1.5 éves extra mini yorki még mindig nem szobatiszta tippek?

Figyelt kérdés
én a kutya pelekára gondoltam de még mindig lehet van értelme?
2013. febr. 14. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet annyira extra mini hogy a hulyhólyagja nem tud megtartani csak 1ml pisit... kicsit mindig fáj mikor ilyet olvasok..
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez gyors volt de ez komoly??
2013. febr. 14. 18:20
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

1. Nincs olyan hogy extra mini,mini yorki.

2.Lehet hogy tisztázni kéne a falkasorrendet.

2-3 óránként vidd le, a pelenkát nem ajánlom. Kaja, inni, játék után vidd le.

2013. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj hogy bármi lehet..


Nincsen extra mini yorki.. a szaporítók nevezték el mini yorkinak a rendellenesen kicsi változatokat, akiket már el kezdtek tenyészteni direkt mégkissebbre mert volt rá kereslet ez lett az extra mini. Minden féle genetikai ellenőrzés nélkül. Semmire nincsenek szűrve ezek a kutyák. Egy a fontos náluk hogy kicsik legyenek..

2013. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici kutyát sztem kétóránként ki kéne vinni, de lehet, h egy ideig amikor csak lehet pl óránként. Enyémet úgy szoktattam le (igaz kertes ház, de attól még nem WC az egész), h egy helyre nyomja, hogy állandóan rászóltam és olyan hangokat adtam ki amit utál. Mikor jó helyre tojt, megsimiztem. Lakásban is meg lehet csinálni csak vidd ki sűrűn. Ha bent csinálja szólj rá és vidd ki azonnal az oda ahova végezheti a dolgát. Ha kint végezte el sok simi és akkor tudni fogja, h bent nem szabad, de kint igen. Amúgy sok kutya jelzi, ha nem bírja tovább tartani.
2013. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy csak az éjjelt nem bírja ki (bár inkább örülök hogy a napalt kibírja) mert amire apa elindul munkába 5 óra addigra oda piszkít úgyhogy nem tudok ,tudunk rászólni
2013. febr. 14. 18:36
 7/14 A kérdező kommentje:
de igazából csak 1 helyre piszkít ugyan oda pisil kakil
2013. febr. 14. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tisztítószerek amikkel le lehet szagtalanítani azt a területet. És kaphatóak ilyen nagy lepedők ahova piszkíthatnak, és azt csak reggel felszeded és eldobod. Szerintem is a mérete elehet a fő probléma. De pelenkát azt ne! Az olyan megalázó még akkor is, ha kutya.
2013. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutya pelenka az a nagy lepedő amiről te beszélsz :D
2013. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8. ugye nem gondolod hogy a kutya pelenka olyan mint a babapelenka az egy lepedő ami szagtalan és erre pisilnek a kutyák ezt jól mondtad de ez a KUTYAPELENKA

ezen jót nevettem köszi eddig olyan borús napom volt

2013. febr. 14. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!