Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a kutya tüzelésének...

Mik a kutya tüzelésének jelei? Hogy veszem észre? Mikor vihetem el a kanhoz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elwira, te szaporítók gyöngye, gratulálok.... Nem kicsit vagy kiborító és o.stoba.....
2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted itt mindenki rosszat akar neked meg a kutyádnak? Itt mindenki irigy, vagy mit gondolsz, miért próbálunk lebeszélni?
2013. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész évben viheted kanok közelébe, kivéve mikor elkezd vérezni (plusz kb 2 hét a vérzés elmúlása után). Ilyenkor nagyon el kell zárnod a kutyát, nehogy elkapjon valami kis genyót ami miatt több hónapra kímélned kell őt az állapota miatt.
2013. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporíts.Így is elég sok a gazdátlan kutya menhelyek dugig szóval halálra van ítélve..

Egyébként vérzik.

2013. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogy a szén a pincéből...
2013. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írtad már előző kérdéseidben, hogy tk-es a kutyád, semmit nem számít! Közönséges, mocskos szaporító vagy. Ha nem tudod, mik a tüzelés jelei, akkor gondolom első tüzelése lesz a kölyöknek és te máris be akarod fedezni? Ennyire még te sem lehetsz ostoba! Ennyire nem akarhatod, hogy a kutyád elpusztuljon vagy a szervezete tönkre menjen!
2013. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kanhoz, ha van egy kis eszed, sose viszed el befedezni! Ne szaporíts!!!!!!!!!
2013. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, látom nem értesz a kutyákhoz.

Ezért elmagyarázom neked, hogy mikor szabad kanok közelébe vinni.

Ha úgy veszed észre, hogy vérzik, vagy a kanok állandóan mennem utána(pontosabban nem írom le a "tüneteket",) akkor szigorúan el kell zárni, mert ilyenkor nagyon sebezhető, és TERÉMÉKETLEN, ha ilyenkor párosítod, akkor abból nem lesznek kiskutyát, hanem a te kutyád fog elkapni 100% egy bármilyen fertőzést, ami akár az életébe is kerülhet. Miután látod, hogy elmúlt a vérzés, és a pérája sincs bedagadva, és a kanok is békén hagyják már, akkor már nyugodtan viheted kanokhoz, akkor már semmi baj nem lehet vele, mert túl lesz a kritikus ponton, semmilyen fertőzést nem kaphat el.

sokan tévhitben vannak, mert úgy hiszik, hogy a vérzés a tüzelés jele, de NEM AZ! állatorvos van a családban, szóval biztos forrásból tudom, hogy ilyenkor nem szabad kanokhoz vinni, ha már látod, hogy vérzik, akkor zárd el! Ne érintkezzen kutyákkal!

Kérdezz meg itt bárkit, aki ért a kutyákhoz, alátámasztják, hogy ilyenkor el kell zárni, mert ez nem gyerekjáték!!!(igazoljátok az állításom;))

2013. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó írta le az igazat!Másra ne hallgass!
2013. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,ahogy a 21:04 es leírta.Nekem már el is pusztult így egy kutyám.Mert a péra ilyenkor nyitva van,és nagy a fertőzés veszély.
2013. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!