Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja az egyik a másik...

Miért rágja az egyik a másik nyakát, és hogyan lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
A mamám mindig rájuk kiabál ha csinálják, de egy év alatt nem tanulták meg, hogy nem szabad. Csak az egyik kutya rágja a másikat. A másik még oda is tartja neki a nyakát! Mamám ezt azért nem szereti, mert elszíneződik a szőrük.
2013. febr. 15. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha odatartja a fejét, akkor nincs baj, maximum a szőrükkel, de hidd el, ha fájna neki, akkor adná jelét (visszaharapna, morogna) Amúgy nem mindig elég a hang, csapjon az orrára, de nemhiszem, hogy szükséges lenne.
2013. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogy nem fáj neki, mamám akarja mindenáron leszoktatni!
2013. febr. 15. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Így játszanak. Az enyéim is csinálják ezt játék közben. Ha fájna neki, akkor jelezné, ha meg bántani akarná, akkor már megtette volna. Semmi baja nem lesz tőle a kutyának... Azért nem tanulja meg, mert ő csak játszik. A játékról pedig nem szabad letiltani!
2013. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi ebben a játék?
2013. febr. 15. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha élvezik, hadd csinálják. Számodra nem tűnik játéknak, nekik lehet, hogy mégis az. Ez ilyen. Ha nem kiállításra szánjátok őket, akkor meg miért baj az, hogy ne szép a szőrük?
2013. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj. Csak ne kiabálna velük... Amúgy azt hittem van valami komolyabb oka a rágásnak, de ha nincs akkor ez a része oké.
2013. febr. 15. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Nem tudom, hogy mi ebben nekik a játék, nem vagyok szakértő, de az enyémek egymás lábát is szokták harapdálni, "bolházni".


Ha nem játék lenne, azt észrevennétek ti is!

2013. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!