Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese bichon vagy havanese?

Bolognese bichon vagy havanese?

Figyelt kérdés
Kutyám lesz juniúsban és nem tudom melyiket válasszam. Emeletes házban lakok. Ha dolgozom és nem vagyok otthon mennyire bírja az egyedüllétet. Azt tudom a szőrük az kényes és vinni kell kutyakozmetikába. Mennyire szófogadó kutya, könnyen be lehet tanítani.
2013. febr. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én a helyedben a havaneset választanám mert több színű, és kicsit nagyobb mint a bolognese. Nem nagyon bírja az egyedüllétet tapasztalataim szerint. Könnyen tanítható, okos és kedves, szeretetteljes kutya, csak ajánlani tudom. :))))
2013. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 juca0105 ***** válasza:

Nekünk bolognese-ünk van, nagyon szeretjük.

A havanese és a bolognese között nincs sok különbség. Pl. szín, (bolognese fehér,havanesek több színűek is lehetnek) a havanesek kicsit masszívabbak és nagyobbak.

Szófogadó, néha rakoncátlan (7 hónapos) a mi kutyink, hallgat az ülre és a gyere idére! :) Szőrápolás: Egy-két naponta át kell fésülni, de van, hogy egy héten egyszer fésüljük csak át, kozmetikában, eddig 3szor voltunk: 2szer egészségügyi nyiráson, 1szer szörvágáson. Mi a 2. emeleten lakunk, kézbe visszuk le a lépcsőn. Imád sétálni. Egyedüllétet egész jól birja, 4-6 órát szokott egyedül lenni, valószinűleg olyankor alszik. :)

Megvan honnan hozzátok? Majd írd le melyik mellett döntöttél! Ha bármi kérdésed van, írjál. :)

2013. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk is Havanese kutyusunk van: tündéri és okos kiskutya, nincs vele probléma :))
2013. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!