Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit fejez ki ezzel a kutya?...

Mit fejez ki ezzel a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy ismeretlen házőrző kutya akivel egy üres házat próbálnak őriztetni és úgymond "összehaverkodtam" vele kerítésen keresztül (nem igazán házőrzőnek lenne való). Azóta, amikor arra járok és meglát, elmegy a labdájáért, nekidől a kerítésnek és várja a simogatást félig meddig izgatottan de azért szomorúan. (Tudom ellentmondásos egy kicsit de szerintem egy kicsit mindkettő olyankor a kutya.)


Megfogalmazódott bennem, hogy mit szimbolizálhat a labda és mit akar ezzel a kutya kifejezni. Tudom sok mindent bele lehet beszélni illetve magyarázni de hát ha valaki már olvasott vagy hallott erről a "témáról"



2013. febr. 15. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azt akarja, foglalkozzál vele. Érthető, ha egyedül nem érzi jól magát és vágyik az ember társaságára.
2013. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, azt akarja, hogy foglalkozz vele, de szomorú mert tudja, hogy nem sokat vagy ott. Okos kutya lehet.
2013. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!