Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni erről...

Hogy lehet leszoktatni erről a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy cuki problémám. Van egy csivavám, aki szeret leskelődni. Ezzel az a porbléma, hogy egyszer követett a fürdőszobába, majd mikor észrevettem, kinyitottam neki az ajtót,(mert magamra szoktam zárni)de nem akart kimenni, inkább átment a szoba másik végébe... Utánna, már folyton jött velünk, akkor is, amikor zuhanyoztunk... Ez egy kicsit kellemetlen volt, mivel nem tudjuk elhúzni rendesen a függönyt, vagyis úgy, hogy ne maradjon egy kis lyuk. A kutyám itt szokott benézni a zuhanyzóba, amikor fürdünk... És ez azért elég kellemetlen, vagyis az, hogy egész végig néz a kutya.. Majd, mikor kilépünk a zuhanyzóból, elkezdi lenyalogatni a bokánkról a vizet... :S És mikor kizárom a szobából, bepukkad, és nem ,,szól" hozáám 1 napig. A kaját sem fogadja el tőlem, de a többiektől igen, sőt, nem is alszik velem... Szerintetek mit tegyünk?? :)
2013. febr. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig zárjátok ki. Egy idő után rá fog jönni, hogy hiába duzzog. :)
2013. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nem alszik veled. ha rászoktatod, nehezen magyarázod majd meg neki, hogy mikor és miért nem lehet..(szexuális élet..??) gondolj már bele, ha az is zavar, hogy a fürdőben néz..
2013. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ez amúgy miért baj?:) Az én kutyáim is szoktat a fürdőbe leskelődni, sőt mikor kijövök, tök meztelenül is látnak. Na és? Én is meztelenül látom őket:D Gondolj csak ebbe bele.
2013. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem olyan nagy baj, csak már attól félek, hogy egyszer beugrik hozzám... :S Egyszer már majdnem sikerült neki, de elcsúszott... :S :( Köszönöm a többi választ!
2013. febr. 16. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha beugrik, vizes lesz és többet nem akar majd beugrani. Vagy még egyszer elcsúszik, szintén elég lesz ahhoz, hogy többet ne akarja ezt. Nem hülyék a kutyák, gyorsan tanulnak a saját hátrányukon.
2013. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!