Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a staffordshire...

Szerintetek a staffordshire bullterrier és a Boxer közül melyik nincs itthon annyira túl tenyésztve? A harmadik kutya amit kinéztem magamnak az a NJ csak azt meg már lassan minden sarkon lehet kapni.

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A staffbull, én is azt szerettem volna de nem találtam számomra megfelelő példányt, így lemondtam róla, majd egyszer lesz :) Imádom őket, a helyedben őt választanám.
2013. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A staff féle kutyák most nagyon felkapottak lettek. Boldog-boldogtalan ilyet keres, szaporít.

Boxerből nincs annyira sok, legalábbis errefelé. Unokatesómat nem tudtam lebeszélni a szaporított ebről, de a boxer kölyök felnőtt, gyönyörű, okos, egészséges (legalábbis eddig még semmi nem volt) jószág.

2013. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod, nekem is nj-m van. De azt bizton állíthatom, belőle nem fordul elő minden sarkon egy. Mert ő egyéniség. Mint minden kutya, akár mennyi is van a fajtájából.
2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én most a tenyésztésre gondoltam a NJ kutyánál.

Nekem is az egyik kedvenc kutyám.

2013. febr. 16. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a "túltenyésztés" egy oximoron, hisz az állomány leromlását érti alatta aki használja, az viszont nem a tenyésztés, hanem a szaporítás eredménye. a tenyésztés célja pont az állományszintű minőségjavítás.

ha nem akarsz beteges, gyenge minőségű kutyát, akkor nagyon egyszerű a dolgod - mind a három fajta esetében - vegyél kutyát jó tenyésztőtől!

mind a három fajtában akadnak hazánkban minőségi kennelek, válaszd ki a befutó fajtát, aztán nézegess kenneleket. beszélgess tartókkal, tenyésztőkkel, ha tudsz, menj el rendezvényekre, nagyon sok információt tud szerezni az ember egy-egy versenyen vagy kiállításon!

2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól megválasztott helyről jó kutyát tudsz venni.
2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen tenyésztőtől veszek kutyát
2013. febr. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!