Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Havanese megfelel?

A Havanese megfelel?

Figyelt kérdés
Megfelel első kutyának?? Tartható egy 12 éves (lány) gyerek mellett /kant vagy szukát ajánlotok??/??? Mi a véleményetek róla? Szeretitek ezt a fajtát? Mit szerettek benne és mit nem??? Nektek is van?? Képet ha tudtok csatoljatok légyszi. Köszönöm a válaszotokat előre is.

2013. febr. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem havanesem van.

Elég okos kis kutyák, könnyen nevelhetőek. Mivel picik és cukik, így fontos, hogy a jövendő gazda tisztában legyen azzal, hogy ő is egy kutya - jobb, ha úgy állsz hozzá, mintha legalábbis egy labit vinnél haza. :)

Ha sikerül ezt megtenned, akkor tökéletes első kutyának, 12 éves gyerek mellé. Én szukát ajánlok, akit fiatalon ivartalanítotok, azért, mert úgy tudom, a kanok sokat váladékoznak. xD

Én szeretem ezt a fajtát. :)

2013. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Havanesem van! Nagyon aranyos és hízelgő tudja mit szabad és mit nem! Nekem is az első kutyám és nem választottam rosszul első kutyának teljesen ideális! Az enyém kisfiú és nem váladékozik?! Most lesz ivartalanítva 8 hónapos. Az olvastam ha túl korán csinálják meghülyül a kutya és sajna a mamám kutyájával pont el történt. Ki kell kérni állatorvos véleményét. Nekem az állatorvos mondta, hogy a természete olyan mint e rotié és nem szabad játéknak venni ha rámorog valakire. Minden nap foglalkozni kell vele és semmi baj nem lesz. Nem nő az ember fejére, ami nem hátrány. Én imádom és örülök, hogy mellette döntöttem:D
2013. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!