Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (németjuhász,7 éves)...

Fruzsina* kérdése:

A kutyám (németjuhász,7 éves) lenyelt egy 3-4 cm-s gumilabdát, mi a teendő? Ki tudja majd kakálni vagy vigyem el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 17:11
 1/9 Hovarju ***** válasza:
Minél hamarabbb vidd orvoshoz. Akár bele is pusztulhat!
2013. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj istenem azt nagyon nem szeretném :( ha hétfőn viszem el akkor az már késő?
2013. febr. 16. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb nem tudod mindenképpen hívd fel, telefont csak felveszi az orvos, és hátha ki tud menni házhoz, vagy munkaidőn kívül tud fogadni.
2013. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom akkor felhívni! Köszönöm a választ!
2013. febr. 16. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn akár már későn is lehet. Szerintem ekkora tárgyat nem tudnak kikakálni, mindenképp vidd orvoshoz!!!! Ha nem tudod, akkor is hívd fel, de én a helyedben keresnék egy ügyeletes orvost!
2013. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam,tényleg bele is pusztulhat a bélelzáródás miatt :/ szóval holnap irány az állatkórház!
2013. febr. 16. 18:08
 7/9 Hovarju ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2013. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben van minden a kutyussal? Segítettek rajta?
2013. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megröntgenezték,kaptunk egy hashajtót,figyelni kell a székletét.Szerdáig ha nem történik semmi akkor vissza kell vinnünk,hogy eltávolítsák belőle a labdát. :/
2013. febr. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!