Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmarad e a kis kutyám?

Presy kérdése:

Megmarad e a kis kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kani pincsim ahoz kerestünk társat hogy ne legyen egyedül nem fedeztetés van szaporitás céljából szimplán ne legyen egyedül ,találtunk is egy körülbelül fél éves kiskutyát palota pincsit ami szukát amit utcán találtak befogadtuk de azt olvastam hogy míg nem tüzel a kutya addig nem lehet párzási gond. Mikor reggel játszotam vele láttam hogy kicsi nagyobb a hasa és emlői is megvannak duzzadva . Félek hogy ellik és nem tudja kihordani és belepusztul ? Mi a teendő ha tényleg az? És miből tudom biztosra?

2013. febr. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet már valaki befedezte, amig az utcán kóborolt. Ultrahangra el kéne vinni.
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű. Felhívod az állatorvosotokat és egyeztettek egy időpontot a szuka ivartalanítására. Ha vemhes akkor azért, ha nem akkor azért, hogy ne is legyen az.

Aztán amikor ezen túl vagytok elvihetnétek a kant is.

2013. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani kell a szukát és akkor nem kell többet ezen izgulni. Tüzelt mostanában a kutyus? Biztosan csak az állatorvos tudja megmondani, hogy vemhes-e, de még így is lehet ivartalanítani, mert az ellés egy ilyen fiatal kutyánál rengeteg kockázattal jár.
2013. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni. Befogadáskor egyáltalán, voltatok orvosnál vele?
2013. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!