Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?...

Milyen kutyát válasszak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valaki megmérgezte a német juhász agár keverék kutyámat. (fene a r.hadék száját!!) És új kutyát szeretnék venni/elhozni menhelyről. Nagy kertes házunk van nem szeretnék mini zsebkutyát, szeretném ha közép/nagy termetű legyen. Szeretném ha könnyen tanítható, játékos kutya legyen de ha kell akkor védje meg magát. (a környékünkön van egy két nagy kutya, ezért félteném őt.) Mivel iskolába járok, ezért reggelnem igazán lennék vele és ha nagyobb lesz akkor kénytelen leszek 4,5m átmérőjű pórázra kötni mert félek hogy megy itthonról. (nem akarom egy láncra kötni hogy megfojtsa magát, ne értsetek félre.) Kiskorában egy 5m átmérőjű, rácsal körülvett helyre zárnám és délután háromtól szabadon engedném hogy szaladgáljon és persze napi fél/1 óra sétát is ejtenék vele. Szóval milyen kutyát is válasszak? Nem akarom versenyekre küldeni! Köszi előre is a válaszokat! :)

2013. febr. 16. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nagyon rossz dolog kikötni a kutyát ... csinálj neki inkább akkor egy hatalmas kutya boxot de ne kössed ki légyszí
2013. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igazából ilyen körülmények közé nyugodt szívvel nem tudnék kutyát ajánlani, de rengeteg szenvedő, gazdátlan kutyus várja a megmentőt a menhelyeken és sintértelepeken, akiknek ezek a körülmények is a megváltást jelentenék. Szóval azt javaslom látogass el a lakóhelyedhez legközelebbi gyepmesteri telepre vagy menhelyre és válassz ki egy szimpatikus kutyát.
2013. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
még napi hat órára sem lehet kikötni?
2013. febr. 16. 21:20
 4/21 anonim válasza:
19%
Igazából mindegy milyen keveréket választasz, nagyon hűségesek és egészségesek. A budapesti Illatos úti "vigyél haza" alapítványt ajánlom. Asszem ott láttam egy gyönyörű fél éves husky keveréket.
2013. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, amíg lesz időd vele foglalkozni... ha ilyen körülmények közé viszel egy kutyát, az tuti megsínyli... Gondold ezt át egy kicsit jobban!
2013. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De édesanyám itthon lenne mert ő délutános és mire hazaérek ő akkor megy és akkor állandóan foglalkozunk vele csak azért hoztam ffel a pórázt ha mondjuk vásárolni megyünk.
2013. febr. 16. 21:57
 7/21 anonim ***** válasza:
hagyd a kikötést arra a kis időre zárt be egy 10m átmérőjű ( csinálj neki nem nehéz) kutya kennelbe ott nyugodtabban elvan mint láncon , meg meg is szokta ha menhelyről hozod , de még egyszer kérlek láncra ne kössed légyszí , igérd meg , de még az is jó megoldás lenne hogy ha tudod beviszed a házba/lakásba arra a kis időre
2013. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
napi 6 órát vásároltok??? ne beszélj már összevissza..
2013. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Te hülye retardált gyökér!! 6 órát vagyok iskolában de addig anya itthon lenne a kutyával. Ha hazajövök akkor ő elmegy és akkor én lennék a kutyával. Kb. hetente 2X-szer 1 óra vásárlási idő!! Nyugi mentek a piros kezek.
2013. febr. 17. 10:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A KUTYA NEM JÁTÉKSZER! Ha valaki a kutyát kiköti azt büntetik! Egyébként én is iskolás vagyok 8. osztályos de kicsit tanultabb nálad a kutya témában! Nekem toy uszkárom van most volt 5.-én 4 hónapos... Én is kb. 6-7 órát vagyok iskolában , és én is kertes házban élek!Allergiás vagyok a kutyaszőrre így az uszkár mellet döntöttem! A világ 2. legokosabb kutyafajtája , rendkívül könnyen tanul ha egyszer felengeded az ágyra utána fel is megy. Mozgásigénye van 1 hete kezdtünk sétálni haza jövök pihenek és utána 1 szer viszem ki sétálni míg ilyen pici... Melletünk is meg szembe velünk is van 3 nagykutya , a melletünk lévő egy Német juhász nagyon jól eljátszanak állandóan futkároznak NEM KELL KIKÖTNÖD megkell ismertesd az utcában élő ebbekel és tudni fogják hogy ő is ittvan megszokják egymást és semmi baj nem lesz! És 4 méret közül választhatsz
2013. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!