Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisgyermek mellé boxer?

Kisgyermek mellé boxer?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a boxerek már régóta, karizmatikus külső és nagyon megnyerő jellem. Szerettem is volna mindig, de sajnos sosem alakult úgy az életem. Most viszont családi házban élek, rendezett körülmények közt. Csak épp "rondítja" a dolgot, hogy van egy 2 éves kisfiam :). Mindenki azt mondta, ilyen kutyát semmiképp nem szabad kisgyermek mellé (gyermekkoromban 14 évesen volt egy németjuhászom, akivel foglalkoztam jobban hallgatott rám, mint apámra- csak sajnos ő 3 évesen veseelégtelenségbe meghalt). Tehát kutyás tapasztalatom van, egy erősebb jellemű kutyával :).
2013. febr. 16. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan.. ha meg tudod idomítani.
2013. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan lehet, mert ritka barátságos és játékos jószágok, nagyin jól kijönnek a gyerekekkel. Aki azt mondja, hogy nem, az nem ért hozzá, és csak a "harci kutya" megjelenésből indul ki.

Viszont sokat kell vele foglalkozni, sokat kell mozgatni, ezért csak akkor vállald be, ha van rá elég időd a gyerkőc mellett.

2013. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Időm rengeteg van :). A kisfiam pedig áldott jó gyerek, nagyon szófogadó és nem csinál felesleges munkát nekem. Utána meg amint oviba megy, úgy is itthon fogok dolgozni mivel fordító vagyok. :)
2013. febr. 16. 23:37
 4/5 Kárpáti Balázs ***** válasza:
Nyugodtan való gyerek mellé de azt megkell tanulnia hogy ki a fönök és hogy a gyerek nagyobb rangsorban van mint ő.Ha ezt megtanulja akkor nem fogja bántani a gyereket!Viszont a boxernak rengeteg mozgás kell nagy kert és napi 3x45perc minimum!
2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan! Nagyon barátságos, bolond, játékos, gyerekszerető, családszerető fajta! Nekem is Boxerem van, de mindig csak játszik, semmit nem vesz komolyan. Amikor átjön a szomszéd kislány vagy kisfiú(2-3 évesek) akkor normálisan viselkedik, nem ugrálja körbe őket.


Hallottam olyanról a városban, hogy egy házaspárnak volt 4 éves kislányuk és egy 6 éves boxerük. A kislány állandóan kiszaladt az utcára és mindig a boxer vitte vissza. :DD

2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!