Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engem néz a ba. Szótársának a...

Engem néz a ba. Szótársának a kutyám vagy mi ez?

Figyelt kérdés

leírom mi változott. eddig ilyen volt :harapdálta a kezem nem bújt oda hozzám.

most mi van: első két lábával átkarolja a kezem, és ba.szó mozdulatokat végez, a csípőjét előre hátra billegeti, nem harap hanem nyalja a kezemet, nyakamat. bújik hozzám.amikor elmentem tőle 2-3 métert ezek a mozdulatai után, gondolkodva hogy miért csinálhatja ezt, akk ült meredten, és engem nézett percekig. miért csinálhatja ezt?? nem falkavezérnek néz hanem ba.szótársának?vagy miért csinálhatja ezt velem? biagle foxi keverék, kb. 3-4 hónapos


2013. febr. 16. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy csak a lábamnál akar aludni, elvittük a helyére mivel a szoba közepén aludt a lábamnál, de mindig visszajött és ugyanoda lefeküdt a lábamhoz.
2013. febr. 16. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged néz falkavezérnek, hanem saját magát. Nem b..ni akar, hanem ledominál.
2013. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát falkavezérnek nem néz téged, az biztos. Konkrétan hülyének néz. És még csak 4 hónapos... Kezdj el olvasgatni a kutyanevelésről, mert ha egy 4 hónapos kutyával szemben se tudod érvényesíteni az akaratodat (visszafekszik a lábadhoz), akkor hamarosan komoly bajok lesznek! A hágó mozdulatokkal a dominanciáját fejezi ki. Velem egyszer próbálkozott be a kölyök kutyám, repült 3 métert. Leginkább azt tudnám javasolni, hogy sürgősen íratkozz be egy jó kutyaoviba, ahol mindent elmondanak neked amit a kutyákról tudni kell!
2013. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
ő akar lenni a falkavezér, feszegeti a hatàrait. NE hagyd h ezt csinálja! Hogy te lehess a falkavezér bekell tartanod néhány szabàlyt: cerberoskutyaiskola.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=138&Itemid=108 ez az oldal nekemis sokat segìtett.
2013. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ledominál téged. És ha hagyod egy csöpp kutyának ezt, akkor nagyobb korában baj lesz. Azonnal szólj rá, ne engedd meg neki. Nálunk csak egyszer próbálkozott, repült is vagy fél métert. Azóta eszébe sem jut....
2013. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!