Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy ilyen kutyánál?

Ez normális egy ilyen kutyánál?

Figyelt kérdés

Amerikai pit bullterrier szuka, 5,5 hónapos 48cm a marmagassága, 41 cm a feje körmérete.

Mekkora lesz?

Ez milyen típusnak számít? XXL, vagy UKC-s?



2013. febr. 17. 12:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Leginkább keverés tipusnak.. ha te nem tudod..
2013. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Keverés?? Rengeteget olvasok a fajtáról, de mindíg csak a felnőtt mar magasságot írják, fejméretet meg egyik sem. Akkor te tudnád ha ilyen kutyád lenne, hogy 5-6 hónaposan mennyi a jó?
2013. febr. 17. 12:24
 3/48 anonim ***** válasza:

keveréket akartam írni :D


Nem tudod hogy mekkora lesz.. Teljesen váltakozóan nőnek a kutyák. Van olyan hogy ebben a korban a tiédnél kissebb de 1éves korár már nagyobb lesz. Azon is múlik hogy menyit etetted mert ha sokat kap enni akkor túl fejlett is lehet.. szóval nem lehet megmondani ilyen adatokból semmit..

2013. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
0%

törzskönyvbe mi áll?

gondolom nincs törzskönyve.... Akkor ő csak egy fajtajellegű keverék jobb esetben is:)

2013. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Biztos fajta tiszta,utálom a keverékeket. különben is, nem ez volt a kérdés.

nem tudom miért gondolják az sokan, hogy az aki kérdezni mer, az hülye, és semmit sem tud, vagy tuti szaporított kutyája, meg keveréke van, (egyébként, nem minden tk-s kutya szép, vannak olyanok amikre rossz ránézni, ugyh. a gazdi kitörölheti a fenekét a tk-val. bocsánat a kifejezésért.)csak azt nem tudom eldönteni, hogy nagynak számít-e.

2013. febr. 17. 13:21
 6/48 anonim ***** válasza:

Nem azért lesz UKCs vagy XXL Mert nagyobb vagy kissebb.. hanem mert az áll a törzskönyvében... Azért nem lesz pitbull mert a szomszéd cigány gyerek azt mondta hogy pit..


Egyébként egy xxl pitet elég könnyű felismerni mert olyan nyomoronc hogy már akkor is alig tud járni..

2013. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Hát ez nem nyomoronc, de szerintem te nem értesz a pitekhez, mert kevered a razors edge pitbullt (american bully) az XXL pitbullal. És jó helyről van, nem a szomszéd gyerektől (direkt nem írom olyan rasszistán mint egyesek).
2013. febr. 17. 13:35
 8/48 anonim ***** válasza:
75%

Tudom hogy off, de a cigányt cigánynak nevezni nem rasszizmus. Mint ahogy a zsidót zsidónak hívni sem az. A rasszizmus az ha emiatt előítéleteid vannak és ez alapján meg különbözteted őket a többi embertől.


Tőlem aztán a pápától is lehet.. Ha nem törzskönyves akkor nem pit.. Olyan kutya lesz mint amilyen az anyja apja volt. okosabbat nem lehet mondani erre..

2013. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
mert ha nem tks akkor nem német juhász, nem vizsla nem golden? miért csak a pitekbe kötnek bele meg az amstaffokba?? (ráadásul olyan emberek mint te, azaz akiknek halvány lila gőzük sincs az egészről, american bully= XXL pit GRATULÁLOK! )
2013. febr. 17. 13:45
 10/48 anonim ***** válasza:

Tk nelkük a németjuhász se németjuhász... Sőt a golden se golden jól mondod..


Szeretem a piteket én is szeretnék majd eggyet, de nekem az UKC, az XXL meg az American bully egy kutya..

Főleg hogy úgy tudom hogy még az American bullyért is lobbiznak amerikába hogy külön fajta lehessen.


Úgy látom nem értettél... Nem attól lesz xxl vagy ukc vagy anyámkínya hogy hogy fog kinézni hanem, hogy Milyenek voltak a szülei...


Ha anya apa xxl akkor a kölyök xxl lesz

Ha anya apa ukc akkor a kölyök ukc lesz

Ha anya xxl apa ukc vagy fordítva akkor a kölyök Lehet ilyen is olyan is sőt a kettő között is lehet.


De egy biztos, nem fajtatiszta.. csak max fajtajelegű keverék. És az is biztos hogy csak akkor fogod meglátni hogy milyen lesz ha felnő mivel papírok nélkül bizonytalan a származása...

2013. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!