Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék szerezni olcsóbb...

Honnan tudnék szerezni olcsóbban/akciós áron ilyen kutyatápot?

Figyelt kérdés

[link]


vettem egy 2kg-s adagot próbaképpen és nagyon bevált keverve Pedigree-vel. tudom, hogy nem a legjobb minőség, de mellette nagyon sok húst is esznek.


webshop kellene, házhozszállítással. (10kg+-os kiszerelés)


2013. febr. 17. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ők a legolcsóbbak: [link]
2013. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt nincsen happy dog :)
2013. febr. 17. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Szerintem itt elég jó árban van. :)

2013. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy bevált? mit jelent számodra hogy bevált egy táp ? :)


Pedigrét hanyagold ha lehet, akkor már inkább maradékon éljenek.. Érdemes lenne megnéznetek a BRIT-et amúgy olcsóbb mint a happy dog és valamennyivel jobb minőségű. A bárányos rizsest ajánlom mert abban még kukorica sincs.

2013. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a bevált nálam azt jelenti, hogy eddig ezt a két félét ették meg, mert nagyon válogatósak...
2013. febr. 17. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy sejtettem :D


Nincs válogatós kutya.. az a kutya válogat akinek megengedik hogy válogasson.

Kapjanak brittet azzal jobban jársz te is meg ők is.

Fogod kiméred az adagjukat megkapják. Ha nem nyúlnak hozzá elveszed. Megkapják este is ugyan azt, ha nem nyúlnak hozzá elvszed. 3-4nap után meg fogják enni hidd el :)


2dolog fontos ilyenkor. Nincs nasi az asztalnál. És nincs a kutya előtt a kaja egész nap..

2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!