Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik a wolfspicc/kee...

Nektek tetszik a wolfspicc/keeshond?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Elsősorban küllemre értem. Nekem az egyik kedvenc fajtám, és 2 hónap múlva lesz is egy. Csupán kíváncsiságból kérdezem, hogy nektek hogy tetszik. Aki tud indokot, írhat. Minden válaszolónak megy a zöld kéz! :)


2013. febr. 17. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Imádom a farkasbeütésű kutyákat. Én is ilyet szeretnék majd egyszer,de most menhelyi kutyust hozunk el :)

Szerintem gyönyörű, persze nem annyira farkasos de nekem attól tetszik :)

2013. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Alapból nem csípem a spicc típusú kutyákat, nekem olyan megbízhatatlannak tűnik a kinézete. Bocs, de ez van.
2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, várok még továbbiakat! :)
2013. febr. 17. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én is nagyon szeretem a "farkasos" kutyákat, de ez a fajta nekem se tetszik, bocsi. Nem azt mondom, hogy nem aranyos, de nem vennék magamnak. Bár én inkább nagykutyás vagyok :)) Nem tudom... nekem inkább egy nagy szőrgombócra hasonlít. De az a lényeg, hogy neked tetszen! Kívánom, hogy legyél boldog az új kiskutyáddal és becsüldd meg, mekkora kincset kaptál! :))
2013. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szép:) szeretem a spicc szerű kutyákat, bár én is inkább nagykutyás vagyok, ha kis kutyát vennék biztos, hogy egy spicc lenne:)
2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekünk wolfspiccünk van,és nekem nagyon tetszik....és igaz hogy nem valami nagy termetű, de a milyénk elég nagyra nőtt :D szerintem gyönyörő
2013. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gangyi válasza:

Nekünk is volt egy wolfspicc, gyönyörű volt, imádtam a nagy bundáját, ahogy a farka a hátára kunkorodott, a természetét.

Egyet bánok, hogy még fiatalabb voltam, és nem törődtem annyit vele, se én, se a bátyám, így mondjuk például póráz nélkül csak erdőben lehetett sétáltatni. Bátyámék mostani kutyája (törpe schnauzer) viszont még nekem is szót fogad, mindenben, hihetetlenül okos! :)

A szőrét tisztítást igényel, bár nem olyan sűrűn (mi ezt is eléggé elhanyagoltuk). Egyébként a miénk különösen szép volt szerintem, legalább is az apja többszörös díjnyertes volt, és mikor egyszer elvittük fiatalabb korában egy kiállításra, akkor tűnt fel az apja mellett, hogy mutatós eb. (Teszem azt a pofája nem volt olyan tömzsi, mint az apjának, hanem hosszabb, kicsit nyúlánkabb volt)

Nagyon szeretetre méltó kutyus, de ha újra kezdeném, sokkal többet foglalkoznék vele. Ebből is látszik, hogy az ember akkor veszi észre, hogy milyen fontos volt neki valami, amikor már késő. Törődj a kutyusoddal minél többet! :)

2014. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!