Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egyedi nevet kéne...

Milyen egyedi nevet kéne adnom a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Még nincs meg, de ezek közül a fajták közül kerül ki valószínüleg: bobtail/dándog/cane corso, vagy ezekhez hasonló, a lényeg, hogy nagytestű lesz!

2013. febr. 18. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy indultam neki a névadásnak, hogy valami jó könyv, vagy film karakter nevét akartam neki adni. Végül egy csillagok háborúja karaktert választottam. Hozzá nagyon illik és az embereknek is nagyon tetszik, már azoknak akik felismerik. :)


Egyébként mielőtt hozzám került a kutyus, és még csak képet láttam róla, én is elkezdtem gyűjteni a név ötleteket. Egész listát írtam már róla, meg volt az első 2-3 kedvenc. Aztán amikor hozzám került, valahogy egyik sem illet rá, hiába töltöttem azzal egy hetet, hogy mindenféle neveken agyaltam. :) Szerintem akkor érdemes elnevezni a kutyát, amikor már ismered.

2013. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány lesz ? :D Így elég nehéz...

Biztos hogy jó fajtákat választottál? :/

Vagyis a cane corsot nem annyira ajánlom :S

2013. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én fiút, úgyértem kan kutyát szeretnék. A cane corsoval nincs semmi baj, igaz eléggé buta... szerintem...

A masszív és nagy kutyákat szeretem!

2013. febr. 18. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A cane corso buta? Hm, bátor dolog ilyet kijelenteni. Ha így vélekedsz róla, felkötheted a gatyád!
2013. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem az hogy teljesen nhülye, csaknehezebben tanítható pl. a labradorhoz, dobermannhoz...stb-hez képest (anyukám is így vélekedik)
2013. febr. 18. 13:02
 6/9 anonim válasza:
100%
szerintem a corso értelmesebb mint az emberek többsége. nem tudom honnan szedted hogy buta, igaz írni és olvasni nem tud, de akkkora szíve van ,és olyan lelkis mint egy gyerek. ha így vélekedsz róla , és így állsz hozzá ne vegyél ilyet!
2013. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel...
2013. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jólvan, jólvan... nem kell egyből lehurrogni... a suliban a nagyokosoktól hallottam, meg anyukám is mondta, hogy nem egy nagy lángelme...
2013. febr. 26. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az anyukád nem nagy lángelme..
2013. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!