Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segíteni, de hogyan?

Szeretnék segíteni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nem rég örökbe fogadtam egy kutyust. A másik kutyummal remekül ki jönnek játszanak de annyira hozzám szokott a kutyus, hogy mindenhova jönne velem. tehát ő egyenlőre bent van a házban a másik kutyusom kint az udvaron. van még egy plussz elkerített kertünk. és szeretnék segíteni a menhelynek, hogy ideiglenesbe befogadok kutyust.

Hogy írjak mit írjak neki? a két kutyáról írni kell valamit?



#kutya #ideiglenesbe
2013. febr. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól megvannak miért szeparálod el őket egymástól? A harmadik kutyussal is lehetnének együtt, sokkal egyszerűbb úgy az élet, mint mindig arra figyelni, hogy melyik kutya hova mehet meg hova nem.

Írd meg nekik a kutyák nemét, hogy hol tartanád az ideglenest, illetve hogy mik a lehetőségeid, pl. tudsz-e vállalni szocializálatlan vagy félénk kutyát, esetleg kölyköt, vagy műtött kutyát, mert nekik van a legnagyobb szükségük befogadóra.

2013. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rendes toled hogy segiteni akarsz!En szemelyesen mennek el,es mond el hogy van 2 kutyusod.Habar nem hiszem hogy atadnanak neked kutyakad,de probald meg.
2013. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi azt nem írtam. Azért nem hagyom kint az udvaron a menhelyi kutyust mert annyira ragaszkodik hozzám, hogy kijön utánam. És most elől a kaput se tudom becsukni mert ott most fa van.. :/ a kisajtót meg átugorja.Ezért van bent a házban.



Miért nem adnának nekem?

Van olyan ideiglenes befogadó akinél saját kutyája 3, és menhelyi 4 van. Még is még tudna befogadni és adnának is neki. Szerintem nem a létszám számít.

2013. febr. 18. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Így már érthető, de ezt a kerítés témát feltétlenül beszéld meg velük, mert olyan helyre nem adnak kutyát, ahonnan kiszökhet, a lakásba bezárva meg nem tarthatod állandó jelleggel. A sajátjaid miatt ne aggódj, nekünk két saját kutyánk mellé volt, hogy három ideiglenest hoztak.
2013. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez a kerítés probléma elől az udvarba van.

van hátúl egy jó nagy kertünk csak fa van ültetve lekerítve van. oda gondoltam HA nagy kutyát hoznék ideiglenesbe ha kölyköt akkor lehetne elől a másik kutyussal.

2013. febr. 18. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!