Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülgyulladás mivel lehet...

Fülgyulladás mivel lehet gyógytani kutyáknál?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes hogy a kutyánk folyamatosan rázza a fejét és eközben néha nyüszít.
2013. febr. 18. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
fel kell emelni a telefont és ki kell hívni az állatorvost
2013. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És az állatorvos mit mondott erre a kérdésedre?


Vagy ott nem voltál, hanem te megállapítottad, hogy fülgyuszija van? És mégis milyen? Külső-, közép-, vagy belső fül?

Belenéztél a fülébe? Megpróbáltad valahogy kitisztítani? És ha igen milyen volt a fülváladék?


Akármit ötletem is lenne az állatorvost nem tudod kikerülni, mert vagy ott kapható vagy receptre írja fel.

2013. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ,hogy ezt a kutyát úgy közelíti meg állatorvos hogyha elaltatja. Az oltás is egy külön ceremónia.
2013. febr. 18. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam belenézni a fülébe de nem láttam semmit...
2013. febr. 18. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Kövirózsakivonat.

Gyógyszertárban meg tudod venni, kb 800 Ft.

2013. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Na nemáá, hogy nem lehet megvizsgálnia a dokinak. Szájkosár, vagy szájszíj, ha kell még két ember lefogja, és máris okosabbak leszünk.


Ezt így látatlanban nagy felelőtlenség lenne találgatni, szerintem.

2013. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!