Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7hetes németjuhász...

Van egy 7hetes németjuhász kutyám, és egyszer véletlen ráléptem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A bal első lábára szeríntem. És azóta sántítva megy, és behajlik neki a lába néha ha úgy megy, vagy ül. Megfogdoztam neki, de nem éreztem semmi változás a másikhoz képest, és nem nyüszög, hogy fájna neki. Mi lehet a lábával? Mit kéne tennem? Helyreáll neki esetleg idővel?
2013. febr. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy elvidd dokihoz!! isten őrizz, még csakazkéne!
2013. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mutasd meg egy dokinak, nem tudhatod. Lehet hogy te nem tudsz kitapintani valamit, amit ő igen.


Amúgy mikor történt ez? Mert ha csak ma, vagy néhány órán belül, akkor lehet hogy csak egy kis zúzódás és nem lesz gond, holnapra elmúlhat. De ha már napok óta ez van, akkor mindenképpen doki.

2013. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

7 hetesen miért nem az anyja mellett van, könyörgöm, hanem a te lábad alatt?!?!


Természetesen állatorvoshoz kell fordulni, nekünk sincs röntgenszemünk..

2013. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Még annyit, hogy ha holnapra sem javul, akkor nagyon fontos hogy tényleg el vidd dokihoz. Hiszen még fejlődésben van, egy kezeletlen csontsérülés rossz estben egy életre megnyomoríthatja, sánta maradhat.

2013. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Melyik szaporítótól van szegény szerencsétlen kiskutya??

Már sajnálom előre, ilyen kreténhez került, aki állatorvoshoz életében nem fogja elvinni.

2013. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sippara ***** válasza:
0%
Basszus, és az ilyen "gazda" nem töri lábát az első adandó alkalommal... gondolom, azt nem gyakorira írná ki. Utolsó rohadt szemét vagy kérdező, amiért hagyod szenvedni szegény kis gombócot. Keress neki normális gazdát.
2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!