Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy 4 hónapos stafford...

Vettem egy 4 hónapos stafford terriert és nem akar játszani pl:labda egyáltalán nem érdekli na jó azért szalad utána de nem veszi fel! Mi lenne ilyenkor a teendőm?

Figyelt kérdés
nem akar semmivel játszani! akinek van ötlete az kérem hogy írjon előre is köszönöm !
2013. febr. 18. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napja vetted, akkor szerintem csak azért, mert ég minden új neki, majd idővel le se tudod majd lőni, annyit akar játszani.
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a tenyésztőjénél játszott???
2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy egyáltalán nem játékos kutya (nekem több ilyen kutyám is volt, kiskoruktól kezdve nem érdekelte őket a labda.)
2013. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kutyám, akit nem érdekel a játék. Őt simogatással és kajával tudom motíválni. Lefárasztani meg sétával.
2013. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
állítólag játszott meg már sokkal jobban ismerkedik amióta el hoztam!sokat sétáltatom,de nagyon hiperaktív de én ennek csak örülök !!!!! szerintem majd idővel rákap! :D előre köszönöm a segítségeket :D
2013. febr. 18. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van nálad? Meg kell várni, hogy megszokjon. Aztán pl ha elgurítod a labdát, te is kapd el. Egy ideig ne is engedd, hogy övé legyen. Csinálj egy peca szerűséget. A végére egy rossz zoknit gyengén kitömve. Azt húzgáld a földön neki. ha rástartol. néha engedd, hogy megfoghassa. ha csak ráfog és elengedi, azonnal húzd arrébb. Eleinte 5 percnél többet ne csináld vele.
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ki fogom próbálni :) remélem hogy sikerülni fog!
2013. febr. 18. 21:21
 8/9 MrHard ***** válasza:
Idő kell hozzá és akkor játszani fog, bár nekem mindkét Staffim inkább a rongyot részesítette előnyben! Sok sikert a kutyushoz :D
2013. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet hogy azért viselkedik így mert az előző gazdája nem foglalkozott vele ! de am kösz :D amúgy még csak 4 hónapos a kutyus
2013. febr. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!