Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya székletében vér...

Kiskutya székletében vér (képpel). Belével vagy a végbelével lehet baj?

Figyelt kérdés

fotó:


[link]



Kérem aki hozzáértő az írjon.

Az állatorvos azt mondta kiskutyáknál előfordulhat (csak telefonon beszéltünk vele) minden oltást megkapott.

13 hetes.


2013. febr. 19. 08:07
 1/8 anonim válasza:
Úgy látom gennyes is?Mit evett?Mit ivott?
2013. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Evett: Junior kutyatápot (darling) junior konzervvel. ÉS 1-1 jutalomfalatot

Ivott : Víz


Ezen kívül sajnos mindent megkóstol,megrág, nemrég élt itt egy felnőtt kutya így a legeledugodtabb helyekről elővarázsol csontmaradványokat, de igyekszünk résen lenni és mindent elvenni tőle.


A genny mit jelenthet? Eddig azt hiszem ilyet nem láttam benne.

2013. febr. 19. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 napig koplaltasd, igaz kölyök kutyánál ez nehéz:S majd 2-3 napig csak rizst adjál neki és akkor elvileg el fog múlni..


Ugyan ez volt az én kutyámmal is csak ő 4-5 hónapos lehetett amikor a kakija véres volt és akkor mondta az állatorvos, hogy 1 nap koplalás 2-3 nap rizs és ha ezután is véres lesz akkor elkezdi kezelni.. szerencsére elmúlt!

2013. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy a tápot sürgősen cseréld le... ilyen h darling, chappi meg amiket a tvbe reklámoznak SEMMIT de tényleg SEMMIT nem érnek... és a darling árából már majdnem veszem minőségi tápot..
2013. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

szerintem azonnal vidd állatorvoshoz!!!!

és főleg egy másikhoz!

egy véres székletet nem lehet telefonos ügyintézéssel elrendezni!!!

mi az, hogy elfordulhat?????

ez nem olyan, mint a rágcsálás!

2013. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez a koplalás téma remélem sikerrel járna ha bevállalnánk, de ez a kis kutya olyan beles...

Eszméletlen sokat enne... :)

MA reggel már a gatyánkat húzta annyira várta, hogy ehessen


Mit értesz "normális" táp alatt? Milyet vegyünk?

2013. febr. 19. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Féregtelenítéssel hogy álltok?

Az én állatorvosom sem kapott sokkot, ő is a rizst ajánlotta. Ha beteg a kutya nem téma, hogy mennyire éhes és mit szeretne enni. Azt és annyit kell egyen ami segít megszüntetni a véres székletet.

Ami a tápot illeti, a Darling valóban nagy semmi, jó drágán, főleg a konzerv, nézd csak meg az összetevőit. Itt nézz körül: [link] Ár-érték arányban pl. a Brit Premium nagyon jó.

2013. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy felevett valamit, és van egy kis bélfertőzése, vagy pedig valami felsértette a végbelét, kis kavics, keményebb csontdarab stb. nyákos főtt rizs, bele lehet száraz hús (pl. csirkemell) és ezt 2-3 napig. És figyelni.
2013. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!