Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit vagy Acana a jobb?...

Brit vagy Acana a jobb? 20kg-os kutyának melyikből mennyi kell naponta?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézem az összetevőit, azt mondom hogy az Acana a jobb. Viszont én is e között a két táp között vaciláltam, így hát megkérdeztem a dokit. Ő azt mondta hogy a Brit-et javasolja, teljesen felesleges annyival drágábban megvenni az Acanát. Ő is Brittel eteti a kutyáit.
2013. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha sok pénzed van, akkor Acana...ha ár-érték-összetételben minőségi tápot keresel, amit meg is tudsz fizetni, akkor a Brit tökéletes választás :)

az, hogy egy 20 kg-os kutyának melyikből mennyi kell, rajta van a zsákon, persze ez egyénileg eltérő lehet. először annyit adsz, amennyi ott van írva, pár napon belül látni fogod, hogy sok, kevés vagy pont megfelelő és ahhoz képest növeled, csökkented a mennyiséget.

2013. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az Acanát ismerem csak,de annak nem hinném,hogy olyan nagy lenne a tápértéke,mert régen volt egy rotink,aki úgy lefogyott tőle hogy ihaj,aztán kapott valami másikat(még pici voltam,nem emlékszem) és vissza hízott.

Most meg a törpesnacink akkorát sz*rik tőle,hogy csak úgy nézünk!

Aztán vettünk neki Purina Pro plan-t és most tök normál méretű az ürüléke.

2013. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Happy dogról váltottunk Acanára, még csak átszoktatás alatt voltak a kutyák, kb felesbe keverve kapták. Az egyik őrült módon elkezdett vakarózni, a másik fehér szőre a szájánál (hosszú szőrű) rózsaszínre színeződött. Na itt be is fejeztük az Acanázást.

Most Brit prémiumot esznek, meg vagyok elégedve vele.

2013. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Brit etetési táblázatot hol találok? Acanat megtaláltam.

Esetleg aki azzal etet megnézne mennyi a napi adag egy 20kg-os kutyának?

2013. febr. 22. 08:25
 6/6 sippara ***** válasza:
Megnéztem neked, a zsák szerint (Brit Premium Adult M) 189 gr jár a húsz kilóhoz :)
2013. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!