Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után automatikus...

Ivartalanítás után automatikusan csökkenteni a tápot vagy csak ha hízik?

Figyelt kérdés
Szóval biztos-e, hogy ivartalanítás után hízni fog a szuka kutyám, vagy ki kell tapasztalni?
2013. febr. 20. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem elég akkor, hogy ha hízik, ha megfelelően mozgatod akkor maradhat az adag. Nem hinném, hogy kellő mozgás mellett elhízna.
2013. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 20. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Milyen fajta, hízásra hajlamos? Enyém ivartalanított és olyan gebe, hogy kivan azösszes bordája. Így is több tápot kell adjak, mint ami rá van írva.
2013. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Spániel. Szereti a kaját, de nem kövér.
2013. febr. 20. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:
csak ha hízik.
2013. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém husky ivartalanítás előtt nagyon sovány volt, pedig normális, jó minőségű eledelt kapott. Ivartalanítás után meghízott, pedig csökkentettem az adagját és növeltem a napi mozgatást. Tehát az enyém egyértelműen elhízott ivartalanítás után.
2013. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok: nekem mindkettőre van példa, a keverékem meghízott, a beaglem nem, sőt a beagle annyira nem hízékony, hogy nagyon sokan megkérdezik az utcán, hogy miért nem olyan kövér, mint a társai. Pedig napi 2x kap enni, most hízókúrán van, úgyhogy ami fel van tüntetve napi adag, annak a kétszeresét kapja, de nagyon nehezen másznak fel rá a kilók..

A keveréket visz

2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: nekem mindkettőre van példa, a keverékem meghízott, a beaglem nem, sőt a beagle annyira nem hízékony, hogy nagyon sokan megkérdezik az utcán, hogy miért nem olyan kövér, mint a társai. Pedig napi 2x kap enni, most hízókúrán van, úgyhogy ami fel van tüntetve napi adag, annak a kétszeresét kapja, de nagyon nehezen másznak fel rá a kilók..

A keveréket viszont sikerült nagyon szépen lefogyasztani:)

2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs a duplázásért, nem tudom miért csinálta..
2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém ivartalanítás előtt kicsit húsos volt, a műtét után sokkal tudatosabban etettem, odafigyeltem a súlyára. Azóta fogyott, és tök jól néz ki.

A műtét miatt nem hízik el egy kutya. A hormontermelés leáll, az tény, tehát kevesebb energiára lesz szüksége.

De mindenki csak attól hízik, amit megeszik ;) Az enyém pl. vacsira gyümölcsöt, vagy zöldséget kap, + 1-2 szelet sonkát. (reggel száraztápot) Na ilyen étrend mellett nem hízik el egy kutya sem, ha igen, akkor más van a hátterében.

2013. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!