Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények fülvágásról?...

Vélemények fülvágásról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Énvagyok az aki hétvégén a púpos-kedvetlen pitbull terrierrel kapcs. írtam. Volam vele állatorvosnál, féregtelenítésre volt szüksége, mert gilisztás volt, azért húzta be a pocakját is, mert fájt neki. Ma megkapta az első oltását, még kicsit bágyadt de telljesen jól van. Rendesen lép, eszik normálisan, szóval minden oké vele. Köszönöm, azoknak akik szorítottak Mikee-nak, merthogy így hívják.

S hogy ne legyen off, mi a véleményetek egy Pitbull Terrier fülének levágásáról? Beszéltem a dokival, árat is mondott rá, 10 ezerbe jönne ki kb, steril körülmények között.

Még anyit hozzátennék, hogy nem Magyarországon élő magyar vagyok, s itt nem illegális a fülének levágása. Azt szeretném tudni, hogy menyire kockázatos ez? tölcsért is kapna, amitől nemtudja a fülét piszkálni majd.


2013. febr. 20. 18:42
1 2
 11/15 sippara ***** válasza:
100%
Ha ilyet akarsz vágatni, kérj valamiféle referenciát a dokitól (fénykép általa vágott ilyen fülű kutyáról gyógyulás után), mert elég sokszor látom ennek a rövidebb típusnak a túl rövidre, vagy ferdén vágott változatát, szörnyen el tudja csúfítani a kutya fejét. Mindenképp nézegesd őket élőben is, nekem az itteni második élőben mé mindig túl rövid (olyan, mintha "nem lenne füle a kutyának" :D), ha pitem lenne, a harmadikat választanám :)
2013. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm azoknak, akik pozitív válaszokat adtak :) Picit erősödik még, s a 2. - 3. oltás között megcsináltatom szerintem. Majd, ha meglesz, amire még várni kell, töltök fel egy képet róla, hogy megnézhessétek, milyen lett.
2013. febr. 20. 22:49
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan csináltasd meg. Nekünk a doki azt mondta 3 hónap vagy 10kg. Nekünk a 3. lett, és sokkal-sokkal szebb ezzel a füllel. Láttam teljesen rövidet, meg olyat is mint, te szeretnél, de nagyon nem voltak szépek. Annak a rövid fülnek igazából semmi értelme!
2013. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen csonkításnak nincs semmi értelme.
2013. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!