Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mennyire tud megszok...

Egy kutya mennyire tud megszokni egy olyan helyet ahol 1 évben 1x van 5 napig?

Figyelt kérdés
De minden évben megy!

2013. febr. 20. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5 nap nem nagy idő.Pár év után már emlékezni fog a helyre. ha jó élményei vannak, szívesen megy majd.
2013. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig 2x voltunk 5 napig. Idén is megyünk.
2013. febr. 20. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szokja meg sem lesz gond, csak legyenek jó élményei. :)
2013. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyám mindenre emlékszik anyám lakásában, pedig évente max 1x megyünk oda. De a kutyasétáltató útra is emlékszik a környéken.
2013. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. két nap alatt illeszkedik be az új környezetbe, szóval öt nap alatt biztosan megszokja. Szerintem ugyan úgy emlékeznek mindenre, ahogy mi is, csak mi ezt nem mindig vesszük észre, ha nem mutatják ki.
2013. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy megjegyzi.
2013. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ért, köszönöm! Hát már 2.-jára sokkal jobban észrevehető volt, hogy szinte tudta hogy mi hol van. Egyből beszaladt, ment inni a vödörből ami tavaly is ugyanott volt. De még mindig nem tudom ott hagyni egyedül. Volt hogy elmentünk ismerősöket látogatni 6-kor és 10kor jöttünk haza. Szerencsétlen azóta nyüszített. Csak 10-kor már nem igazán volt hangja. :/ Kíváncsi vagyok mikor jön el az az idő amikor egyedül is elvan ott.
2013. febr. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!