Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet büdös a kutyám szája?

Mitől lehet büdös a kutyám szája?

Figyelt kérdés

Rébben 3 hónapja volt fogkő leszedése de ugyan úgy büdi a szája.

3 éves spániel


2013. febr. 21. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit kap enni?
2013. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hányszor eszik egy nap ? :)
2013. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most halas tápot azóta még büdibb lett :-D de ez előtt bárányosat kapott pro plan és 1 nap 1x eszik
2013. febr. 21. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm jó kérdés. Ha most volt dokinál fogkövet leszedetni csak szólt volna ha van valamilyen bakteriális fertőződés a szájában :/


Ha egy nap csak egyszer eszik és aztán nem is jut többet kajához akkor nem tudom.. Akár még a gyomrával is lehet valami

Majd jön valaki nálam okosabb és mond valami egyebet ami lehet. Vagy leírja hogy konkrétan mi lehet a gyomrával akár..

2013. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz már "nagyon okosnak" kellene lenni, hogy látatlanban tudjon valaki diagnosztizálni. :))


Gyomor- vagy szájüregi probléma, gyulladás lehet - az ínye rendben van? Gondolom mondta volna az orvos, de ki tudja... Azt is olvastam, hogy pl. homokos-nyálas labda is nagy kárt tud tenni a fogakban és a ínyben. Szerintem a táptól nem lehet büdös, max. tápszagú, biztos, hogy valamilyen betegség áll a háttérben.

2013. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ez attól is függ, hogy milyen az a büdösség meg mennyire, nem?

Alapvetően egy kutyának sem rózsaillatú a lehelete...sajna. :D

2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Amikor volt a fogkőleszedése ivartalanították is akkor csak észre vették volna hogy van valami bibi a gyomrával vagy rosszul gondolom?

2 kutyám van a másiknak nincs ilyen szájszaga ehyik ismerősőm kutyájának se de az övé fúú mint ha valami napok óta roh@dna benne.

2013. febr. 22. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás meg a gyomor-gondok tudtommal két külön dolog. Az ivartalanítás ma már rutin műtétnek számít, szerintem nem vizsgálják meg a gyomrot olyankor. De lehet rosszul tudom.
2013. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!