Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora fejlődést eredményezhe...

Mekkora fejlődést eredményezhet egy kutyaiskola?

Figyelt kérdés

Olyanoktól várnék választ, akik már jártak iskolába kutyájukkal.

Én az Alfa kutyasulit szemeltem ki. Tetszik a módszerük és közel vannak.


Nyilván mindenkinek hasznos, nem is ez a kérdés.

De mégis mekkora volt a fejlődés? Nagyon látványos? Amit megtanultatok, utána jól alkalmazható volt? Hosszú távon megmaradtak a dolgok?

Ami konkrétan érdekel, hogy a behívást tényleg közel 100%-osra lehet fejleszteni, nektek sikerült?

És az ételmegtagadást sikerült megtanulnotok?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 21. 13:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Viszont akkor meg már lehet hogy jobb egyénileg tanulni, ahol azt tanítják meg ami nekünk kell.

Nem is tudom mi legyen....

2013. febr. 21. 16:12
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem kertes házban lakom, szóval itt is kb a futtatóba vagy a parkba mennénk le, ahol vannak kutyák, szóval lenne ami elterelje a figyelmét. :)
2013. febr. 21. 16:13
 23/24 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy neked csak ez vagy az kell a többi meg felesleges! Ez egy komplex tananyag, egymásra épülő tematikával. Ennek része a behívás és az élelemmegtagadás is, nem lehet kiragadni ezt a kettőt az egészből. Olyan, mintha integrálni akarnál megtanulni de a matematika többi része nem érdekel, illetve szerinted már tudod, az oktatód szerint meg még jócskán alapozni kellene. Nem az ül és a fekszik megtanítása telik 14x1,5 órába, hidd el! Tükör suliban mindenképp kell a középfok is, az Alfát nem ismerem. Az egyéni oktatás értelemszerűen jóval drágább, hiszen csak veled foglalkoznak. Illetve egyéni oktatás során nagyon sok olyan szituációból kimaradsz, ami másokkal történik és tanulhatnál belőle. Okos ember ugyebár mások hibájából is tanul.


Az élelemmegtagadás számodra mit jelent? Mert számomra azt, hogy tuszkolják a kutya szájába a sült kolbászt és az elfordítja a fejét. Ezt nem fogod neki sem alapfok sem középfok alatt megtanítani, hacsak nem vagy baromira elszánt. Én még egyetlen ilyen kutyát se láttam, de kétségkívül létezik. Az, hogy ne vegye ki a kisgyerek kezéből a kiflicsücsköt és ha rászólsz letegye az utcán talált csontot nem ilyen nagy ügy, arra tényleg elég a tanfolyamon szerzett tudás.

2013. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Én igazából csak arra gondoltam, hogy ne szedje fel az utcán a kaját.


Még nem tudom mi lesz, ha a saját szememmel is látok egy ilyen foglalkozást, akkor könnyebb lesz dönteni.

2013. febr. 21. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!