Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A heg megmarad?

A heg megmarad?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kutyusomnak volt egy kisebb műtéti beavatkozása, és a fején egy 6 cm-es vágást kellett ejtenie az orvosnak.

már lassan 2 hete ennek, és azt mondta az orvos, hogy nyomtalanul eltűnik majd, szóval nem lesz hege.

Minden ismerősöm azt mondja, hogy de, marad heg, és már elbizonytalanítottak.

Igazából, ha marad, az se érdekel, csak gyógyuljon már be teljesen, de azért mégis kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Szerintetek a két szeme között ejtett ferde vágásnak megmarad élete végéig a nyoma? Vagy tényleg egyáltalán nem fog látszani?


2013. febr. 22. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kis vágásnál szerintem el fog tűnni nyomtalanul a heg, de ha mégis maradna valami, eltakarja majd a szőre.
2013. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Totanka válasza:

Egy ekkora heg el fog tűnni nyom nélkül.


Az én kutyám (Bordeauxi dog) lábán térdszalag miatt kellett csinálni egy kb 50 centis vágást, amiből fél év után 30 centi maradt meg. 6 centi simán felszívódik.

2013. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fekete kutya-fejsérülés kb 8 cm. Nyomtalanul eltűnt.Orron keresztüli vágás a szájig-nem látszik. Másik kutya-térdműtét-nincs nyoma.

Lehet, csak te fogod alapos nézéssel megtalálni a seb helyét.

2013. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
benövi a szőr csak idő kérdése (gondolom van szőre).
2013. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

még nincs szőre, mert borotválva volt, de majd lesz. Köszönöm a válaszokat.

Amúgy, ha marad is heg, engem végül is nem zavar, max még különlegesebb lesz.:)

Csak tényleg kíváncsi voltam.

2013. febr. 23. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgas az orvosra, biztos jobban tudjan, mint egy villanyszerelő/ ügyvéd....
2013. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhez hasonló volt az én kutyámnál is. Heg nem maradt, de a szőr egy picit gyérebben nőtt vissza, de tényleg alig látszik, ráadásul ő rövidszőrű. :)
2013. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem malamutom van. de a fején neki is rövid a szőre.
2013. febr. 23. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!