Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a wolfspicc...

Milyen nevet adjak a wolfspicc szukámnak?

Figyelt kérdés

Még nincs róla képem, de kb. teljesen ugyanígy néz ki: [link]

Milyen nevet adjak neki? Valami angol nevet szeretnék (pl. Maggie, Bella), szóval nem a Pamacs, Szőrmók, Kuglóf és társait, se ilyen Mimi, Momo, Fifi, Kiki féléket.


2013. febr. 23. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Wolfiiiieey
2013. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 default. válasza:
Brüsszeli Almanach Eszmeralda
2013. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 default. válasza:
vagy laci.
2013. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normális, olyasmi amiket én is írtam?
2013. febr. 23. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
A kutyádnak csak lesz egy törzskönyves neve, abból kiindulhatsz, ha más nem marad.
2013. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Emily, Honey, Sun, Miley, Eliza, Tina, Caty ('Keti'), Mary, Cleo, Rikki, Kim, Miriem, Charlotte, Tiffany
2013. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de honnan veszed, hogy nekik nem az a normális név, amit írtak? Nem mindenki ad olyan neveket a kutyájának, mint te... Fifi, Kiki,Mimi ...Bubu -.- Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy írj már rendes kutyaneveket!
2013. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont ezt magyarázom, hogy NE olyan neveket, mint a Fifi, Kiki, Mimi stb. Valami nem magyar nevet szeretnék neki adni, pl. amilyeneket a 6. válaszoló írt, vagy amilyeneket én írtam fent példának (Maggie, Bella). Azért írtam, hogy valami normális nevet légyszíves, mert a "Laci" nem épp az egy szuka kutyának, illetve a "Brüsszeli Almanach Eszmeralda" sem. mire kimondanám a nevét, megöregednék. Brüsszeli Almanach Eszmeralda gyere ide, Brüsszeli Almanach Eszmeralda ül!....
2013. febr. 23. 14:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Neki ezek a külföldi női nevek tetszenek :D Akkor legyen Clementine. vagyis majd úgy kell szólítanod, hogy klementájn. amúgy ha a megi tetszik, akkor miért nem hívod annak?
2013. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Julia Roberts?
2013. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!