Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyám van. Egyfolytá...

Ivanics Jennyfer kérdése:

Havanese kutyám van. Egyfolytába alszik ha fel is kell azt is csak azért mert pisinie kell aztán vissza fekszik. Mitcsináljak? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Havanese kis kutyám van. 9hetes és amiota megvettem leginkább csak alszik alig van étvágya.. Ha valaki tudja hogy ez mit jelent akkor írja meg. Elöre is köszönöm!:)
2013. febr. 23. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
9 hetes kutyától mit vársz most komolyan? Eszik, ürít alszik. Ez a rutinja, majd pár hét múlva változik, most még úgymond "kisbaba". A kisbabák sem csinálnak mást ezen kívül. Amúgy meg állatorvoshoz kellene vinni, mert lehet, hogy férges, be van oltva stb?
2013. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő még baba KÖLYÖK. ( Te is mikor pici voltál csak aludtál.. :) aztán mikor éhes voltál sírtál ezzel jelezve anyunak, hogy éhes vagy pl.) azt hittem ez logikus... :/
2013. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mióta van nálatok? Az első pár napban nagyon új még neki a hely és erre sok kiskutya rengeteg alvással és étvágytalansággal reagál, de nem kell megijedni 1-2 héten belül meg fog szokni az új helyen és minden rendben lesz.

Ha egyébként nem tűnik betegnek, akkor nincs ok az aggodalomra, csináljatok mindent rutinszerűen, ugyanabban az időpontban, hogy minél hamarabb alkalmazkodni tudjon a családhoz.

2013. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam:)
2013. febr. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!