Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk egy kis testű...

Szeretnénk egy kis testű kutyát társasházba. Melyik a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami nem ugatós, mert nem akarunk problémákat a lakókkal. Vagy bármelyik fajtát le lehet szoktatni az ugatásról?

2013. febr. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Minél kisebb,annál jobban ugat és vonyít egész nap,ha egyedül van.
2013. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
89%

Minél neveletlenebb, minél kevésbé tekintik kutyának, annál jobban ugat. A testméretnek, fajtának ehhez semmi köze.

Mennyit tudnátok mozgatni naponta, hogy sétálnátok, mennyi időtök lenne rá?

2013. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
naponta lenne egy hosszabb séta, meg több kicsi
2013. febr. 23. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

mopsz az nem ugat.. xD


vagyis na..nekem van egy mopszim és egyáltalán nem ugat elég lusta fajta. de lehet csak én fogtam ki pont őt.. :D

2013. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"fajtának ehhez semmi köze"

Azért ilyen hülyeségeket ne írj le. Hatalmas különbségek vannak.

2013. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a mopsz tényleg nem az az ugatós fajta

esetleg més a kínai kopasz, vagy valamilyen agár

2013. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem ismersz és nem ragaszkodsz semmilyen fajtához sem, akkor minek akarsz fajtatisztát? Én azt tanácsolom neked hogy menhelyről hozz ki egy kutyát, megmondod hogy olyat szeretnél ami nem ugatós.
2013. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AnnaPetro ***** válasza:
49%
Angol bulldog?:) nyugodt,lusta kutyák nem is nagyon szeretnek sétálni!
2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha nem ismersz és nem ragaszkodsz semmilyen fajtához sem, akkor minek akarsz fajtatisztát? Én azt tanácsolom neked hogy menhelyről hozz ki egy kutyát, megmondod hogy olyat szeretnél ami nem ugatós.



Őőőő....Erre a válaszom: megláttam a menhelyen egy gyönyörű kutyust és ott eldöntöttem, hogy nekem ő kell. Mondták, hogy nem ugat nyugodt és játékos picit félénk a bizalmat fel kell építeni. tessék éjjel-nappal ugat. :D



De amúgy én is a menhelyt javaslom hidd el tele van kölykökkel is szobatisztákkal vannak fajtamentők is de onnan nagyon nehezen kapsz. Azokat a kutyusokat nehezebben adják ki. Mert biztosra mennek.

2013. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!