Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell enni adni egy...

Mennyit kell enni adni egy vizslának?

Figyelt kérdés

Kérlek úgy írjátok, hogy 1-től 10 évesig, tehát a korától függően:

pl:

1évesen:xkg

2évesen:xkg

3évesen:xkg

4évesen:xkg

5évesen:xkg

stb..



2013. febr. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 1 éves korától már felnőtt tápot eszik, ajánlom a zacskón/zsákon található etetési táblázatot. Ja, amúgy nem kor szerint, hanem kg szerint etetünk....
2013. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző jól írta, egy éves kortól már inkább tininek számít a kutya, nem kölyöknek. Ergo felnőtt tápot eszik. Ami pedig a súlyhoz igazodik.

Nekem kistestű kutyám van, Brit prémiumot kap. Neki egy fél bögrével írnak naponta. (bár én picit többet szoktam adni belőle... plusz zöldség, gyümi)


Nagyobb kutyának, nyilván több kell.

Milyen táppal eteted/etetnéd?

2013. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés abszolút értelmetlen és zavaros, még sosem volt tápos zsák a kezedben ezek szerint.


Az első válaszoló teljesen jót írt, azt tartsd be.

2013. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én vizslám most 2 éves napi fél kilót simán megeszik taste of the wildbólés nem kövér. Kicsinek változó mindig annyit kapoot, hogy ne legyen tú lsovány, de túl kövér se
2013. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi 2. válaszoló. :)

Amúgy nem egy bonyolult dolog ez... az utcán is megkérdezhetsz valakit, akinek vizslája van.

2013. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint 3-as, bocsi. :D Elírtam! Ezt akartam még írni, amit te írtál... :D
2013. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!