Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem támadnak meg a...

Csak engem támadnak meg a kóbor kutyák?

Figyelt kérdés

Egyre több van a városban ahol élek. Falkában járnak és néha támadnak. (már többször egy német juhász). Főleg a romák 'tartják' őket.


Itt miért nincs SINTÉR?



2013. febr. 23. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Falkában járnak?? Hányan vannak kb?

Amúgy ez nagyon nagyon nagyon nem normális! :S

Lehet körbe kéne kérdezned, hogy az ottani lakóknak mi a véleményük. Ha nincs sintér, akkor maximum közös erővel lehetne ezt megoldani.

De mielőbb mert ez így nagyon életveszélyes lehet! :(

2013. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs bajom velük, ha aranyos még elő is bányászok neki valami kaját, de ami megtámad, azt úgy fel szoktam rúgni kapsából, mint állat, elvégre amilyen a mosdó olyan a törülköző. Attól egyébként félnek ha nekik mész, sőt falkában célszerű megelőző csapást is alkalmazni, mert a kutyák rossz szokása, hogy ilyenkor felbátorodnak mindenféle hülyeségre.
2013. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem támadtak még meg.


A legtöbben egyébként képtelen beazonosítani egy támadást. Ha valóban megtámadott volna egy falka kutya, köztük német juhász, és nem egyszer, hanem többször, már hiányozna rólad ez-az.

2013. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Támadnak vagy sem... semmiképp nem kéne bántani egy kóbor kutyát, mert csak felidegesíted. Ha egyébként nem támadna, akkor tuti fog...!
2013. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az egész falka. Csak egyedül jött a németjuhász. Általában egyedül vagy max ketten támadnak. nem 5-6.
2013. febr. 23. 20:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem csinálok velük semmit. PL: Utcán sétáltam,bicikliztem és már ugrottak is elő a bokrokból.
2013. febr. 23. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktak megtámadni.Legutóbb egy kóbor,sovány rotinak adtam tápot.Odacuccolt a házunk elé szegénykém,el nem akart mozdulni.

Sikerült biztonságba juttatni szerencsére.

2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor hazudok? Mondom hogy ok nélkül jöttek.
2013. febr. 23. 21:57
 9/12 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nem lehetnek kóbor kutyák, de a gazdik felelőtlenek. Keress egy állatmentőt a környékeden, azok majd figyelmeztetik a gazdikat, vagy ha kell, elveszik a kutyát. Az országban több ilyen is van! Egyébként a falka sem helytálló, főleg, mert írtad, hogy egy vagy két kutya szokott támadni :S
2013. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy kiugranak a bokorból, esetleg megugatnak, vagy futnak utánad, nem támadás.


Azt tudom javasolni, hogy a bicikliről szállj le, ha gyalogosan mész akkor meg ne foglalkozz velük. Nem fognak megtámadni.

2013. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!