Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idegileg labilis a kuyám?

Idegileg labilis a kuyám?

Figyelt kérdés
Van egy nj.-m, és dolgozok vele. A munkahelyrn amikor az egyik épületben pihenünk, ( én ülök a kutya meg mellettem fekszik ) és ha talizok a barátnőmmel, akkor meg akarja harapni ha mellém ül. Amikor otthon vagyunk akkor nem csinál semmi ilyesmit. Mit tegyek, hogy ez megszünjön?

2013. febr. 24. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán tudja/fogadja el, hogy te vagy a falkavezér, és meg akar védeni a barátnődtől.
2013. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeden ő a vezető. Volt egy ilyen kutya-gazda páros az egyik Cesar Millan műsorban is. A pasas jó vezetője volt a kutyájának mindenhol, kivéve a munkahelyén. Ott a kutya uralt mindent. Szerintem nálatok is hasonló a probléma. Mindenhol vezetővé kell válnod, nem csak 80, hanem 100%-ban!
2013. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előző válaszadó. Te legyél mindenhol a vezér. Esetleg ha csinálja rá lehet szólni, vagy valahogy le kell tiltani a rossz viselkedésről. Esetleg ha egy iskolába elmennél, ott tudnának segíteni.
2013. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Azért az iskolát is meg kell válogatni, mert sajnos nagyon sok a rossz suli, rossz, beképzelt kiképző...

2013. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez rangsor kérdés?

És ha a barátnőm kezébe átadom a pórázt ( melóhelyen kizárólag kosárban lehet járőrözni ) és csinálnak ketten pár fegyelmező gyakorlatot? A barátnőm amúgy nagyon vágja az oktatást, mindig mondja is hogy pöffeszkedik. Nagyon fegyelmezett kutyája van Ő maga tanította.

2013. febr. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!