Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is a kutyátokkal alusztok?...

Ti is a kutyátokkal alusztok? Nem szőrös nagyon a lakás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 10:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Naponta sepregetek és hetente többször porszívózok, de bizony így is sok szőr össze tud gyűlni.


De természetesen a kutyánk a saját helyén alszik.

Eszembe nem jutna felengedni az ágyra!!!

2013. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk a kutya az előszobáig bejöhet, tovább nem.

De nem szeret sokáig bent lenni, kint alszik.

2013. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Mi lakásban tartjuk de még a mancsát se teheti fel az ágyra, nálunk ez alapszabály. De a plédjét mindig odahúzza az ágyunk mellé, a fejünkhöz :)
2013. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Nekem rövidszőrű kutya van bent, (amstaff). Ő se jöhet fel az ágyra, nem is nagyon akart soha. A szobába jöhet be, a konyha fürdőszoba stb tiltott hely. Annyira nagyon nincsen sok szőr, de többször felmosok, porszívózok, szóval túlzottan nem szőrös a lakás. Persze a vedlések idején extra adag is összegyűlik.
2013. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 sippara ***** válasza:
53%
Husky keverékem van, velünk alszik (most is az ágyból tévézik éppen). Gyakori ágyneműcsere, vedlési időszakban lefekvés előtt furminator, heti három porszívózás, ha szőrt látok valahol, azonnal felszedem. Melós, de nekem megéri :-)
2013. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Néha fenn aludhat, ha meg engedjük neki. De van saját helye. Naponta felsöprök, felporszívózok, vedlési időszakban van hogy kétszer is, és két naponta feltörlök. De ő alapvetően nincs kitiltva sehonnan, mivel nem adott rá okot hogy ezt megtegyük.
2013. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem uszkárom van, ennek a fajtának nem hullik a szőre. :)

Az ágyba pedig nem jöhet fel, van neki egy saját fotelja, azt nagyon szereti.

Néhány napja diagnosztizáltak nála egy csúnya szembetegséget. Akkor annyira sajnáltam, hogy felhívtam magamhoz az ágyba. Nem értette az egészet, fel sem akart jönni, én vettem fel végül. Aztán meg kényelmetlenül fészkelődött, nem tudott mit kezdeni a helyzettel, hogy ő a tiltott helyen van. Végül fogta magát, leugrott és átment a foteljába. :)

2013. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Nekem vizslám van és el sem tudom képzelni milyen az amikor nem alszik velem. Naponta söprés és gyakori porszívózás mellett is tele van minden szőrrel
2013. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Igen, mi vele alszunk :)

Van némi szőr a lakásban, de nem vészes. Sok függ az étrendjétől is, hogy mennyire hullik a szőre. Amíg tápoztunk, sokkal több volt. Mióta BARF étrend szerint etetjük, azóta minimális.

2013. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Két hosszú szőrű kutyám van. Rendet tartok, de ha nagyítóval nézed, igen, mindenhol van kutyaszőr. Őszintén? Egyáltalán nem zavar.
2013. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!