Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek? (agility)

Mi a véleményetek? (agility)

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni, egy ilen agility kúszót. Mi a véleményetek? Erős lenne, tartós?

[link]



2013. febr. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én is megcsináltam,ennek alapján de kb 10 érkúszás ás szétjött :DDD elenjedte a ragasztó meg minden baja volt,pedig alapos munkát végeztem,de akkor sem jó. jobban jársz ha veszel egy gyerekeknek valót :))az sokkal olcsóbb mint a rendes kutyáknak való.
2013. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oo :( És ha megvarnám? :) Vagy valami, mert a gyerekeknek való alagút kicsi, ami kutyáknak van, az meg nagyon drága.
2013. febr. 24. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
jaa igen,azt nem vettem számításba hogy nagytestű is lehet a kutya :)) hát hogyha jó alaposan rávarrod akkor talán jó lesz,de akkor sem valami tartósan szerintem...mert ahogy fut benne akkor húzza az anyagot,megfeszíti és egy idő után elhasználódik,szétszakad....de sok sikert! remélem megtudod úgy csinálni hogy jó legyen!! :))
2013. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!