Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kábellel, zsinórr...

Mit tegyek a kábellel, zsinórral, hogy ne rágja meg a kiskutyám?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, tedd olyan magasra h két lábra állva se érje el, vagy fedd le fémlemezekkel ha a földön van.
2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a műanyag burkolatok, tudod. Alatta el lehet vezetni a kábelt. Tudom, hogy pénz de nem olyan drága és hatásos.

Én a tv-nél feltekertem, hogy ne lógjon olyan hosszan, egy ragasztóval összefogtam és a tekercset a tv mögé tettem. Így kb 3-4 centi van amit elérne valamilyen állatka.

2013. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem rejtettünk el ilyesmit, csak nagyon következetesen tiltottuk, és ha láttuk, hogy a közelében somfordál azonnal elküldtük és rágócsontot, fogtisztítót vagy gumi rágókát adtunk a szájába.


Egész jó módszer, érdemes kipróbálni, ha van olyan kábel, amit nem tudtok sehogy eldugni. Plusz így még a cipőket sem bántja csak a rágókáit. Persze nem ígérem, hogy csodamódszer, lehet, hogy csak az én kutyámnál működött.

2013. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi se tudtunk mindent eldugni előle persze. Csak ami nagyon olyan volt...

De első naptól kezdve volt neki fonott csontja meg szárított bőr és azokat rághatta akár egész nap. :)

2013. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

legkönnyebb a nevelés .( negatív megerősítés, pozitív megerősítéssel párosítva = bünteted ,ha odamegy,dícséred és jutalmazod ,ha elkerüli ) a cél ,nem az elcsalás,hanem ,hogy kerülje le !

vagy az erős és rágásbiztos kábelvédő( kiskutyáknak az ,pit-bull-nak nem ellenfél !)

vagy jöhet az erős pista ( bekened ,később lemosod )

esetleg elektromos nyakörv :) ( mint negatív megerősítés , ( nem javasolt ,és főként nem javasolt első és második kutyásoknak )

viszont magával a kábellel az erős-pistás ,és a védőborításos technikán kívül semmit sem tudsz tenni, a kábel ugyanis inaktív ,ha kommunikációról van szó :)

ezzel ellentétben a kiskutyák értelmesek,és nevelhetőek :)

szóval,javaslom a kutyáddal tegyél valamit ,ne a kábellal :)

nem vagy mindíg otthon !!

2013. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neveld meg. Mi semmilyen kábelt nem rejtettünk el, és még sem rágja vagy piszkálja őket. Ha egyedül van akkor sem. Pedig mi sosem dugdostuk előle a kábelokat, meg semmit sem, és mégsem rág meg semmit, pedig "rágcsálós" fajta. Meg van nevelve. Ennyi a titka.
2013. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. márc. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!