Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb a kutyának? A...

Melyik jobb a kutyának? A rendes kutyakaja vagy a házikoszt?

Figyelt kérdés

A rendes kutyakaja alatt nem a legmárkásabbakat értem, de nem is a legolcsóbb, legrosszabb minőségűeket, hanem középkategóriásakat.

Ti mivel etetitek a kutyátokat és mi a jobb egy kutyának?


2013. febr. 24. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Brit prémium száraz tápot adok a kutyának. Emellett kap gyümit, zöldséget meg hébe-hóba egy kis ételmaradékot. (pl. rizs)
2013. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi reggel tápot adunk neku, este meg házikosztot, néha nyers csontot
2013. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindkettő ,ha rendesen ,és okosan etetsz. van előnye mindkettőnek .a megfelelően összeállított házikoszt mindenben megfelel a kutyáknak ( hiszen cc: 10 000.-éve etetik az emberek a kutyáikat házikoszttal:)és kb 40-50 éve száraz táppal!

nem árt tudni( a száraztápok közül rengeteg ,az élelmiszeripar melléktermékeit hasznosítja !!)persze vannak jók,és jobbak,meg a legjobbak , de a táp nem csodaszer! az is csak kaja!

2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sippara ***** válasza:

Ha házikoszt alatt azt érted, hogy hozzáértő emberekkel egyeztetve összeállítasz a kutyádnak egy minden tápanyagot megfelelő mennyiségben és arányban tartalmazó étrendet, amit aztán otthon magad készítesz el külön neki, akkor a házikoszt a legjobb választás. Ha erre nincs időd, pénzed (bár állítólag olcsón ki lehet jönni), energiád, akkor a legjobb egy prémium minőségű (de nem feltétlenül prémium árú) táp (mondjuk Brit Premium).


Ha házikoszt alatt moslékot értesz, akkor állatot tévesztettél, moslékot a disznók esznek (illetve az EU-ban már ők sem :D).

2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggelire száraztáp, vacsira más. Hús, gyümölcs, zöldség, vagy amihez épp kedvünk szottyan :)

Nemrég kipróbáltam a Taste of the wild tápot, nem vált be, úgyhogy legközelebb ismét Orijen-t rendelek.

2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A házikoszt! Mert sok rákos kutya van a szines màrkátlan szárazeledeltöl de én mindig megnézem mit veszek neki!! Minöségitöl nem! azért minóségi táp mehet neki de ne mindig! Mi télen házikosztot adunk neki mert az meleg. De nyáron is kap. A középkategoriás a Dog Chow.
2013. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!