Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro plan, vagy Josera? A...

Pro plan, vagy Josera? A véleményeteket szeretném kérni, most váltunk fenőt tápra csak nem tudom melyikre. Eddig Pro Plan Puppy Large Breed Athletich-et kapott de hallottam, hogy a Josera Aktive is jó táp valamint a Regular is.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék már drágább tápra váltani ez a max.

Utána olvastam de így sem tudtam eldönteni melyik. Ti etettetek e valamelyikkel van e valami tapasztalat vagy, esetleg maradjuk a Pro Plan-nál? Tanácsokat szeretnék kérni!



2013. febr. 24. 23:06
1 2
 1/13 Valletta ***** válasza:
Pro Plan adult sensitivvel van tapasztataltunk, bevált, szereti is a kutya. Előtte Brit Premiumot kapott, de híg, véres széklete lett tőle, ami a Pro Plantól azonnal elmúlt.
2013. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém Josera Lamb&Rice-ot eszik. Ugyan másik fajta, de a tápcsalád az stimmel. Nekünk nagyon bevált, szereti nagyon a kutya, szép fényes tőle a szőre, egészséges, nem sok a kaki, és az ára is jó.
2013. febr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a pro plan adult sensitive vált be. A többit nem próbáltam. Az én kutyáimnál ég acanával próbálkoztunk, de az nem jött be, nagyon fosott tőle az egyik
2013. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom a pro plan-nal, hogy nem nagyon hízik tőle oké, hogy sokat is mozgatom de elvileg aktív kutyáknak van ezért gondolkodom a váltáson!
2013. febr. 25. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor keress kifejezetten aktív kutyáknak való tápot, vagy növeld az adagot. Én örülök, hogy az én kutyáim nem híznak ;)
2013. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, most is atletikus kutyafajtáknak valót kap nem akarom, hogy kövér legyen de pár kilót nem ártana felszednie és szerintem a kaja a hibás mert egészségügyi gondja nincs!
2013. febr. 25. 10:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért ez tényleg függ a kalória felhasználástól is, kutyáknál végülus ugyanaz, mint embernél. Csak tápot kap? Valami kalóriadús kiegészítőt, jutalomfalatot, húsos csontot, stb hozzátehetnél és akkor növeled a kalóriabevitelt.
2013. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy nap 2* eszik (3* nem fogy el)délbe főtt ételt kap vad hús rizzsel és főtt tojással, utána egy marha vagy sertés csont persze főve azt rágcsálhatja, leköti és pihen 2-3 órát, utána pedig este kap vacsorára szárazat.
2013. febr. 25. 11:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és persze gyakorlásnál a jutifalik azok pedig mindig változóak!
2013. febr. 25. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:
És emellett sovány?... Hát nem tudom. Ez nem betegség vagy szimplán genetika? Vagy tényleg nagyon sokat mozgatod.
2013. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!