Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a 2...

Hogyan tudnám leszoktatni a 2 hónapos mopszomat a lábunk rágásáról?

Figyelt kérdés
mopsz

2013. febr. 25. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Erélyesen rászólsz, hogy nem. Ha ez nem használ, megharap, felsikítasz, hogy AUUU, de fájdalmasan ám. Ha ez sem használ, akkor a harapás után fogod, és otthagyod ahol van.
2013. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mérgesen, határozottan (nem játékos hangnemben) rászólsz : FÚJJJ! és ellököd magadtól. ezt következetesen betartani és egy idő után már nem fogja ezt csinálni mert megérti hogy mit vártok el tőle. ha 5x egymás után akkor 5x egymás után csináljátok ugyanezt. nem szabad feladni mondván nem működik. KÖVETKEZETESSÉG , idő és türelem szükségeltetik a kölyökneveléshez!
2013. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor jól csináltam eddig :)
2013. febr. 25. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinövi... Az én kutyám is ezt csinálta, de kinőtte.
2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó,most el a legnagyobb szórakozása,kilyukasztani a nagylábujjunkat :D
2013. febr. 26. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a Mopsz milyen erőset harap, de az én kutyámnak, a harapását élveztem, aztán leálltam vele verekedni azt nagyon szereti :D (meg én is :DD), most meg , hogy kinőtte csak akkor harapdál, ha verekedni akar, vagy már verekszünk :D
2013. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát elég hegyes fogai vannak :D Nemrég beleharapott olyat a hátamba meg a felkarom belső felébe, hogy jujjj :D Remélem idővel leszokik erről,de nem bízom a véletlenre,leszidom, amikor csinálja
2013. febr. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!