Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret a kutyám?

Miért nem szeret a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 1 éves havanese kiskutyám.Mivel én iskolában vagyok reggel nem én szoktam levinni és enni is csak este adok én neki de délután meg este is én viszem le és játszok vele.Eddig amikor jöttem haza a suliból mindig kaparta az ajtót hogy kifusson elém és ha beléptem az ajtón felugrált rám és csóválta a farkát.Mostmár viszont ha hazaérek de nem ugrál se a farkát nem csóválja és csak akkor jön be a szobámba ha anyukám nincs itthon.Mit csináljak?
2013. febr. 25. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg anyukádat tekinti a falkavezérnek.

Azt nem tudom, hogy ezzel mit lehet csinálni, de az biztos, hogy ha valamit lehet, ahhoz anyukád közreműködésére is szükség lesz.

2013. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is ez nem azt jelenti hogy NEM SZERET a kutya téged. másodszor pedig ezen csak úgy tudsz változtatni ha többet tudsz vele foglalkozni mindenkinél.
2013. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 compactegon ***** válasza:
komolyodik, lassan felnőtt lesz.
2013. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötődik hozzád eléggé, nem téged tekint az igazi főnöknek. Ha ezen változtatni akarsz, akkor az egész életmódodon változtatni kell. Nem feltétlenül kell napi 2 etetés a kutyának (kistestű, nem is hajlamos a gyomorcsavarra), többet kell vele foglalkoznod, neked kell nevelned is. Mennyit és hogyan sétáltatod? Pórázon vagy szabadon? Mennyit tanítod?

Ha nem tudsz több időt szánni rá, nem tudod megfelelően nevelni, nem is tudsz változtatni sem.

2013. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!