Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen étrenkiegészítőt...

Gurti kérdése:

Milyen étrenkiegészítőt ajánlotok? 5 hónapos kölyöknek szeretnék egy ízület erősítőt, korrigálót.

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kíváló törzskönyvvel rendelkező belga import kutyám kiállítás célokra, azonban most elkezdett egy kicsit 'csámpásodni'. A tenyésztő és sok kutyás ismerősöm mondta hogy ki fogja nőni de adjak neki szereket hogy segítsem. Mit ajánlotok? Hallottam a Glyco-flex 600-ról, Luposanról, yumove-ról... Melyik a legjobb? Sokan használják ezeket a szereketés tapasztalataik szerint csodákra képesek...
2013. febr. 25. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a legjobb az lenne ha a kutyust elvinnéd állatorvoshoz, illetve elmondanád neki mivel eteted. ugyanis lehet hogy valóban kinövi rásegítés nélkül is, de lehet hogy kell valamit szednie, illetve az is lehet hogy semmi nem segít a dolgon. tehát az állatorvos tökéletesen fel tudja neked mérni mindezt, míg a válaszadók nem és lehet hogy ha valódi szakvélemény nélkül "kezeled" a kutyát hibát követsz el. én speciel tudnék neked írni (feltéve ha az amit a kutya szed magyarországon is kapható) de nem teszem mert úgy érzem felelőtlenség is lehet a részemről. mi a kutyust szépen elvittük dokihoz és kikértük a tanácsát hogy szükséges e, illetve okoznánk e kárt vele. ugyanezt tudom neked is javasolni, nem hinném hogy egy kört ne érne meg a dolog neked a dokihoz, főleg ha kiállításra szánod majd a kutyát.
2013. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért is nem a tenyésztőre hallgatsz, ha egyszer ajánlott valamit?
2013. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A GF-600 at tudom javasolni, nagyon jó. Nekünk használt a csámpásság kezelésében. Az adagolása pedig rá van írva a dobozára. Teljesen mindegy mivel eteted, mert zöldkagyló kivonatot kevés táp tartalmaz, de ha van benne akkor is kevesebb, mint kellene.
2013. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik zöldkagyló kivonat jó. Én Luposant használtam és használok most is, ezt tudom javasolni. Illetve még cápaporc kapszulát adhatsz, nagyon jó és semmi hátránya nincs, de ennek elég húzós az ára.
2013. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, megkérdeztem az állatorvosunkat is, azt mondta Luposan/Glyco-flexet nyugodtan adjak neki az nem árt, csak segít :)
2013. febr. 26. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!