Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus?

Bogyigazdi kérdése:

Milyen fajta kutyus?

Figyelt kérdés

Egy hete hoztam haza a Duna-partról ezt a kb. 3hónapos szuka kutyust, és a ti véleményetekre is kiváncsi lennék, hogy milyen fajták rejlenek benne, és hogy mekkora lesz? Ha lehetséges hozzáértők válaszát várom.


És ha most barátságos a 2 pincsimmel, akkor nem fog ellenük fordulni egy év múlva, nemde?


2013. febr. 25. 17:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, a képek!

[link]

2013. febr. 25. 17:34
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

előszor is, kép nélkül nehéz lesz bármit is mondani.


másodszor ha nem fogsz időben odafigyelni, illetve nem te vagy a vezetője a kutyáknak, akkor bizony megeshet hogy az új kutya miután arra megérett babérokra akar majd törni. ezt tudatos neveléssel tudod majd elérni, nem a kutyák döntik el ki mit csinálhat, ki barát ki ellenség.

2013. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2013. febr. 25. 17:36
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
amennyire most nézem kuvasz egész biztos van benne (lehet tiszta is, nem ismerem annyira a fajtát) , szerintem nagy testű lesz. többet már nem nagyon tudok róla mondani mert (lehet azért mert olyan pici) a kuvaszon kívűl én semmi mást nem fedezek fel benne.
2013. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
láttam az elsőt is, mire pont kiírta a h.sz.em akkor. :)
2013. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi. Kuvaszt még nem mondta rá :D amúgy hétfőn volt 7.5kg-os.

Egyenlóre a két pincsi oktatósdit játszik, a kiscsajon semmi agresszivitás nem lelhető fel, de macskával is barátságos. Igyekszem sokat foglalkozni vele. És eddig simán mennek a dolgok, kivéve hogy nem akar a házában aludni....

2013. febr. 25. 17:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
megnézve a másik képet még az újfundlandi kutya jutott eszembe. egyépként biztos hogy három hónapos? kicsit nekem nagyobbnak tűnik a képen, olyan 5 hónaposnak legalább, ha a háttérben guggoló személyt átlagos felnőtt méretünek veszem és ahhoz viszonyítok. persze lehet optikai csalódás.
2013. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, mert még nem váltja a fogait. Én gugolok ott, és olyan 160cm körül vagyok, nem átlagon aluli kissé. Meg a lábam is be van roggyasztava kissé.
2013. febr. 25. 17:59
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kuvasz és még valamilyen keverék talán grönlandi kutya és nagy testű lesz!
2013. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is a kuvasz jutott először eszembe, más fajta nem nagyon...
2013. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!