Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívtágulat? Tapasztalat?

Bogyigazdi kérdése:

Szívtágulat? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van egy idős pincsikém,és mikor az ées oltásán voltunk, a doki meghallgatta a szivét, és szívzörejt fedezett fel nála, és azt mondta hogy szívtágulatos. Van valakinek tapasztalata ezzel a betegséggel? Mire figyeljünk oda, hogy ne romoljon az állapota? Még nem mutatot panaszokat a kutya.

2013. febr. 25. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állatorvosnak kötelessége lett volna elmondani milyen kezelésre van esetleg szükség, van milyen bánásmódra, hogy ne romoljon az állapota. Bár nem lehet tudni mennyi ideje áll fent ez a rendellenesség, az is lehet, hogy így született, csak még nem nézte senki.
2013. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos én vagyok a ludas, mert nem egy kuttyal voltam, és nem mentem bele a témába. De emlékszem, hogy mondta, ha kezd köhögni alvás után, szívgyógyszert és vízhajtót kell szednie.

Tavaly is nézte, de akkor még minden rendben volt nála. Két éve volt ivartalanítva, de most nem merte lebódítani a körömvágáshoz, a szíve miatt.

Ezért érdeklődök.

2013. febr. 25. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hallgatással nemnagyon lehet megállapitani, hogy a kutya szivbeteg. Ehhez ultrahangra van szükség, hogy pontosan megmondják mi a baj, és előirják a kezelést. javaslom Bp.-en Dr. Wrabéy Tamást, XIII. ker lehel uti klinika.
2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2013. febr. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!