Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézegeti és akarja...

Miért nézegeti és akarja nyalogatni a saját kukiját? Segíthet ha kasztráltatom?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kan Bull terrierem! január óta az az uj dilije ,hogy felül a kanapéra (mert csak ugy látja kilógni a kukiját) és nézegeti próbálja elérni nyalogatni egy szóval gusztustalan. Tudom nem csinál semmi rosszat de egy szerűen kiborít amikor látom mit csinál és,hogy élvezi amikor eléri... vissza olvasva barom hülyének tűnik ez a kérdés és idiótának fogtok ez miatt gondolni de ez az elején még vicces volt de most már napi több órán át ezen ügyködik és egyre nehezebb leterelni róla...

2013. febr. 26. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ne csináld, tisztítja magát
2013. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
tisztálkodik...
2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hidd el ez már nem az tudom milyen amikor tisztítja magát... és ez totál másabb
2013. febr. 26. 19:10
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye és mint írtam másfél éves a kutyám ... valószínű nem most kezdené el a tisztogatást! de mind 1 majd felveszem és felteszem és akkor újra felteszem ezt a kérdést. de azért köszi
2013. febr. 26. 19:13
 5/11 anonim válasza:
53%
állatorvost kérdezted már? biztos nem fog hülyének nézni, ha megkérdezed ;)
2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
bár az enyém nem csinál ilyen külön műveletet azért még ígyis akad különbség akközött amikor tisztítja magát és akközött amikor már átmegy örömszerzésbe a dolog (ritkán nálunk is van ilyesmi incidens). ilyenkor mindig úgy helyezkedik el hogy ne lássam de arra leszünk figyelmesek hogy nyögdécselős hangokat ad ki és tényleg hallani hogy veszettebb tempóban nyal. ilyenkor én rászólok azonnal hogy fújj és azonnal abbahagyja. te is tiltsd le határozottan, zavard le a kanapéról ezzel megakadályozva a műveletét, sőt szabályként kialakítani hogy ha kukit nyaldos nincs helye a kanapén. következetesnek (tehát minden esetben azonnal tiltani) és türelmesnek kell lenned egy idő után abba fogja hagyni de legalább is egyetlen szóra mindenképp felfüggeszti majd ezt a tevékenységét.
2013. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Maszturbál.
2013. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! :) mar lekuldjuk a kanaperol amikor tevekenykedni akar, ilyenkor olyan szomoruan nez Szoval valoszinuleg a kanapen Nem goths csinalni
2013. márc. 3. 10:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! :) mar lekuldjuk a kanaperol amikor tevekenykedni akar, ilyenkor olyan szomoruan nez Szoval valoszinuleg a kanapen Nem fogja csinalni.Megegyszer koszonom
2013. márc. 3. 10:41
 10/11 anonim válasza:
Miért baj, ha az állat örömet szerez magának, csak ezt nem értem...
2013. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!