Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha bejön egy idegen kutya, az...

Ha bejön egy idegen kutya, az enyém megfogja?

Figyelt kérdés
Tüzel az egyik kutyám,és nagyon környékezik a környék kutyái.Nem tudnak bejönni,de ha mégis sikerülne,a másik kutyám biztos elintézi.Mi történik ha mégis megöl egy kutyát az én udvaromon?Nem kóbor kutyák,csak ellógott gazdásak.
2013. febr. 26. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha inkább bezárnád a tüzelő szukát.
2013. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Többnyire be van zárva,de mindig nem lehet.Eddig még nem volt rá példa,hogy bejött volna kutya.Pedig már 7 éves a szukám.De nem is volt mellette olyan,akitől féltettem volna a szerencsétlent aki betéved.
2013. febr. 26. 19:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz,mi történne?Ha megöli ,fogsz egy ásót és elásod a kert végébe.
2013. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok,hogy szóljak-e a gazdájának,ha tudom ki az.Én hasonló esetben,szeretnék tudni róla.
2013. febr. 26. 19:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindkét kutya iskolába járt.Rendszeresen sétálnak,de a nagy még mindig nem megbízható idegen kutyákkal.
2013. febr. 26. 19:25
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
én most szólnék az összes arrafele keringő kutyus gazdájának még mielőtt megtörténne a baj, hogy figyeljen oda mert ha belóg hozzátok és a tied kivégzi akkor az nem a te felelősséged lesz hanem az övé. persze nem ártana neked is behatolhatatlan biztossá tenni a kerítésedet ha már a kutyit nem tudod/akarod/szeretnéd elzárni a nap 24 órájában, illetve nem tudod/akarod/szeretnéd ivartalanítani.
2013. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Valletta ***** válasza:

Szerintem ha jártál a kutyáddal kutyaiskolába és ott, illetve azután sem akart minden elé kerülő kutyát gyilkos indulattal megtámadni (amit nehezen képzelek el, különben nem járhattatok volna tanfolyamra) én nagyon kételkedem abban, hogy a kutyád egy másik kutyát megölne. Az elképzelhető, hogy verekednek, de a kutya ösztönösen leáll, ha a másik mozdulatlanul megadja magát.


Ha mégis megtörténne, megpróbálhatod kideríteni, hogy ki a gazdája, de én azért ezt kétszer is meggondolnám, a saját kutyáid érdekében.

2013. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valetta, kétlem, hogy valaha is találkoztál volna ösztönerős területvédő kutyával... nálunk bizony normális az, hogy a betolakodót kivégzik. kutya-róka-macska-ember egyre megy, ha egyszer betolakodott a területre. ez ugyanis nem egyenlő a falkán belüli hierarchia harccal (ami valóban nem szokott halállal végződni)!


ha ép, jó a kerítésetek és a saját kutyáitok nem mennek ki rajta, akkor keresztet vetsz rá, és elhantolod. én a helyedben maximum akkor keresném a gazdát ha ismerős kutyája volna, akiről tudom, hogy nem fog bosszút állni a sajátjaimon. mert ilyenkor sajnos az embereket hajthatja az indulat...

2013. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igaza van nagazinak, még ilyen butaságot írni. ne haragudj de egy tüzelő szuka esetében jócskán fel kellene kötnöd a gatyád a suliajidal együtt hogy a másik kutya a betolakodóval ne csináljon semmit. főleg ha az kan és még a tetejében domináns is, akkor meg egyenesen élet halál harc is lehet belőle. még maga a nagy cesar millan is ivartalanítja rendszeresen a kutyáit.
2013. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Valletta ***** válasza:
Én azt hittem, hogy ez egy ösztön, mert azért lássuk be, elég ritkán ölik meg egymást a kutyák.
2013. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!