Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztult a kutyusom,3 hónap...

Elpusztult a kutyusom,3 hónap alatt sem tudtam feldolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több, mint három hónapja elpusztult, 11 évet volt velem, a mai napig állandóan velem van gondolatban, nem tudtam túltenni magam a mai napig az elvesztésén, gyakorlatilag utálok itthon lenni azóta. Szerintetek mit tegyek, hozzak másikat, az új kutyus vajon segítene feldolgozni az előző elvesztését? Tudnék még úgy kutyát szeretni, mint az előzőt?
2013. febr. 27. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vegyél új kutyust lehet hogy nem fogod annyira szeretni mint az előzőt de lesz ott valaki akit majd tanítgathatsz, szeretgetheted, és aki várja hogy hazaérj. És ez az új kutyus majd segít neked abban hogy valamennyire túltedd magad a másik kutyusodon. Feledni az ember nem tud úgysem csak megbarátkozni a ténnyel hogy valami nincs már.
2013. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diuka01 válasza:
Nekem másfél évesen pusztult el a kutyusom.Mindig ott volt egy üres hely.Nem telt el úgy nap hogy nem sírtam volna.Kaptam egy kiskutyát és még mindig hiányzik de most már kezd betöltődni ez az űr és minden kezd visszaállni.Nekem nagyon sokat segített az új kutyus.Ez a legjobb megoldás.
2013. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
cSAK EGY MÁSIK KUTYA SEGITHET A BAJODON:)LELKILEG AKKOR NYUGSZOL MEG:)
2013. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1hónap alatt két kutyust vesztettünk el...nagyon hiányoznak még mindig de meglévő kutyusunk nagyon sokat segített nekem. Nem sokkal később jött hozzánk még egy kutyus és igaz sose fogom elfeledni őket, de most, hogy van "helyettük" más így kicsit könnyebb (persze pótolhatatlanok). Az egyik képe már 1éve az asztalon van és nagyon jól esik néha rápillantani. Van hogy elsírom magamat, de tudom hogy mindig is velem volt és velem is fog maradni.
2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont nem jó új kutyát beszerezni addig, amíg nem vagy túl a gyászon. Hiszen az új kutyában is a régit keresnéd, ezért nem tudnál neki teljes életet nyújtani.


3 hónap az még nem sok idő, szerintem várj még az új kutyussal...

2013. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!