Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak is vannak rossz...

A kutyáknak is vannak rossz napjaik, rosszkedvük, lehetnek depressziósok, szomorúak, egykedvűek, mint az emberek? A Te kutyád volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan nagyon szélsőséges hangulatingadozásaik azért nincsenek, de simán lehet rossz napjuk.
2013. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek néha szokott lenni rossz napja. A depresszió azért túlzás, de bizony van olyan hogy kedvtelen, nem akar játszani, látszik hogy csak az én kedvemért megy a labda után. De ez nagyon ritka, két hónapja van nálam és eddig 2x volt ilyen. Ebből az egyik egy hasmenéses éjszaka után, a másik meg egy hajnali kelés után (7-kor szoktunk kelni, aznap 4-kor kellett és egész nap úton voltunk, nem tudott pihenni), szóval én ezt a két alkalmat a fáradtság számlájára írom. :)
2013. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk volt olyan, hogy mentünk agility edzésre, és annyira kedvetlen volt a kutya, hogy 5-en ugráltunk előtte, és csak nézte, nem lépet volna előre egy lépést sem.

akadályokon én futottam, meg próbáltam spanolni, de semmi, szépen végig sétált az akadályokon, az ugrókon meg se próbált ugrani, hanem úgy sétálási sebességgel neki ment a rúdnak, ami leesett, és ő rá se nézve szépen kullogott tovább...aztán, mikor össze lettek engedve a kutyák, hogy játszanak, akkor ő mindenkit elzavart magától, és lefeküdt a lábam mellé.

hazafelé se volt éppen egy energiabomba, lassan sétáltunk haza, máskor meg egy szép ügetős tempóban megyünk.

aztán másnap, mintha kicserélték volna, újra az az energiabomba lett, mint mindig.

szóval, gondolom én, hogy rossz napja volt neki.(az a nap nekem se volt túl fényes)

2013. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kutyámnak és a macskáimnak is.
2013. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!