Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, lusta kutyusok?

Kistestű, lusta kutyusok?

Figyelt kérdés
Panel harmadikján lakom, és napi egyszer tudnám levinni a kutyust sétálni. Van olyan fajta, ami ezt bírja? (a kis méret mind a "macska alom-kérdés" mind az emeletre felcipelhetőség miatt lenne fontos)

#kutya #panel #kistestű #kis mozgásigényű
2013. febr. 27. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nem a kutya a te állatod. macska, nyuszi, tengerimalac, csincsilla és társaikban gondolkodj inkább.
2013. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutyának min a napi 3 séta, és nem macska, hanem kutya. Ezért nem kell alomra szoktatni. Neked inkább macskát javasolnék, mert ha így állsz hozzá nem is nevelnéd, mert arra sincs időd. Így lenne egy antiszociális, minden más kutyától rettegő, idegbeteg valamid, ami a legjobb indulattal sem lenne kutyának nevezhető.
2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis termetű kutyákat is minimum(!) napi 3x le kell vinni sétálni, hogy érjék ingerek és elvégezze lent a dolgát. Az egy séta édes kevés mert foglalkozni is kell vele, főleg a kisebb társasági kutyákkal nem lehet őket egész nap egyedül hagyni.
2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen kutya!!! Kutyáknak napi 1-2 óra séta kell átlagban,kölyökkorban meg akár 8x is levittem ha nem többször.

Kutya nem lakásba piszkít,kevered a macskával.

És mi lenne a következménye?

Mozgáshiánytól,szocializáció hiányától egy agresszív kutyád lenne ami akár rád is támadna,vagy egyszerűen belebetegedne az életvitelébe.

Gondolom ezt nem kívánod.

Én macskát ajánlok neked,ők is nagyon tudnak szeretni,örömmel várnak haza, és nem kell őket sétáltatni.

2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. febr. 27. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi egy séta nem elég a kutyának, még ha az 2-3 órán keresztül tart is. A "Kistestű, lusta kutyusok"-nak is kell a mozgás. az pedig minimum napi 3 séta. Hiába nem kell neki annyi séta, és nyilván egy nem annyira mozgás igényes kutyával nem kell órákig sétálni, rohangálni, ettől függetlenül a napi 3 séta kell. Te sem örülnél ha a lakásban találná fel magát, és elkezdené szétbontani. Én láttam már ilyet. Akkor inkább legyen macskád. Azt nem kell sétáltatni. Ilyen kutya nincs, ami a napi 1x-i sétával beéri.
2013. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mopszom van, aki lusta kutya hírében áll, de még őt is 3x sétáltatom, és nem is viselne el kevesebbet... :/
2013. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a link, hááát, a csivavának elég a lakás...elég értelmetlen dolgok vannak benne. Meg a francia bulldog lusta, hát ismerek párat és mindennek mondanám őket de lustának nem.
2013. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha kínozni szeretnéd akkor van. de szerintem te egyszerűen lusta vagy ,és próbálod félremagyarázni.

a kutyáknak van lába a legtöbbnek négy ,így remekül tudnak menni,lépcsőzni,de van amelyik fajta kevésbé birja : tacskó, csivava,stb.

macska almon akarod wc-tetni?? van benne ráció, csak nem életképes. a kutyáknak ugyanis pont a mozgástól indul be az inger .

szóval, egyszerűen lusta vagy . persze ettől még szeretheted a kutyákat, csak nem fogod érteni a lényeget.

2013. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!